Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek mennyit változnána...

Szerintetek mennyit változnának a munkahelyek, ahol elhangoznának ezek a mondatok?

Figyelt kérdés

-Köszönöm.

-Ezt jól csináltad.

-Minden elismerésem.


2019. jan. 28. 11:42
 1/9 anonim ***** válasza:
46%
Csak ennyitől nem fog semmi változni különösebben.
2019. jan. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
Sokat szamit a benti legkor, de igazabol anyagi megbecsules nelkul nem sokat er.
2019. jan. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
44%
Nagyon sokat számít, tapasztalat. És nem feltétlenül kell pénzzel társulnia. Ezeknek a motivációs technikáknak elég komoly szakirodalma van már magyar nyelven is.
2019. jan. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
22%
Semmit nem ér. Ha valaki megvan fizetve így is úgy is elvégzi a munkát, ha meg nem akkor nem, a munkavállalókat is csak a fizetés érdekli főleg.
2019. jan. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Sokat számít, hagytam már ott munkahelyet, ahol ezek nem voltak meg, a fizetés olyan átlagos volt, megéltem belőle, bár papíron csak bérminimum, a távozásomban mindkét dolog szempont volt, hogy szóbeli elismerés semmi, és anyagilag sem volt tiszta.
2019. jan. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A köszönömnek természetesnek kellene lennie. A többi motiváló tudna lenni. De csak olyan területen, ahol fontos az empátia, más területen nem.
2019. jan. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem sokat számít szerintem. A saját csoportomban megkapom, még a csopveztől is, sőt nekem néha még a főnök is nyal mert meg akar tartani. Csak épp megfizetni nem (a többieket sem). Emiatt hiába nincs bajom amúgy a munkával, a pénz miatt lassan kezdek kiborulni és nagyon közel állok a felmondáshoz.
2019. jan. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Attol fugg. Ha csak ugy mint egy boltban akkor sok hatasa nincs ha nincs mogotte erzelem. Koszonomot annak is tudok mondani olyan hangnemmel valakinek akit utalok, hogy azt fogja kivanni, bar ne mondtam volna. Nem a szavak a lenyegesek, hanem az emberseg es egymas iranti TISZTELET es SZERETET! Amig nem jon ra egy ember (direkt nem irok emberiseget) hogy ezen mulik, addig minden elmelet felejtos.
2019. jan. 29. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Elég öreg vagyok ahhoz, hogy kiábrándult legyek. Az ilyen "szép szavak" (valójában semmi különleges nincs bennük, a hétköznapok részeinek kellene lenniük) jól hangzanak, úgy tűnik, meg is becsülnek, de általában nem erről van szó. A régi, "ha nem tetszik, el lehet menni, százan vannak a helyedre" stílusú kisfőnököket kezdik felváltani a mosolygós gyilkosok: aki kapható rá, azt dicsérik, szépen beszélnek vele, de közben ugyanúgy kihajtják belőle a sz*rt is kevés pénzért.

Tehát nekem nem az ilyen szép szavak kellenek. Csak annak hiszek, amit a fizetési jegyzékben látok. A munkáltató elsősorban pénzzel becsüljön meg, mert a szép szavak ingyen vannak.

2019. jan. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!