Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Delutani iskolaba kotelezo jarni?

Delutani iskolaba kotelezo jarni?

Figyelt kérdés
Olyan iskolaba jartam ami nem adott erettsegit, ezert el szeretnék menni esti suliba. Munka mellett szeretnem csinalni. Mennyit hianyozhatok hogy eretsegizni tudjak? Vagy egyatalan lehet hianyozni?
2019. jan. 31. 20:05
 1/3 anonim ***** válasza:
30% hiányzás után osztályozó vizsga. Nálunk legalábbis.
2019. jan. 31. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szia

Én is esti gimibe járok, 15:00-től 19:30 ig kb.

Ha úgy tartja kedvem megyek, ha nem, nem.

Egy héten 2x kell mennem. Persze itt is tanulni kell, csak sokkal lazább. Minimum 3 jegy kell, hogy le tudjanak zárni, de ez is tanár függő, valaki nagyon ragaszkodik ehhez, valaki nem. Valamelyik tanár ugyan olyan komolyan veszi az estit is, valamelyik nem.

Ez arról szól, hogy mire eljutsz és érettségiig, valami 4 év alatt azért tudjál. Ezt a tanár mondta a másiknak csak pont hallottam.:D

Némelyik tanárnál elég 1 jegy is.

Nálam nincs olyan, hogy igazolatlan, vagy hiányzás meg ilyenek. Hajdú-Bihar megyébe vagyok.

2019. jan. 31. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

ez nagyban tanárfüggő. hivatalosan az esti tagozatos oktatásban is rendes tanulói jogviszony van, aminél a hiányzás ugyanúgy van szabályozva.


én ugyan okj-s szakmai oktatásra jártam, de ugyanígy működött nálunk is. a tanár az elején leszögezte, hogy ő megérti, hogy valaki dolgozik, ezért próbálja rugalmasan kezelni a dolgokat, meg küldte a tananyagot online is, így csak a számonkérésekkor kérte, hogy ha lehet, mindenki érjen rá bemenni.

2019. jan. 31. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!