Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ausztria vagy Anglia jobb...

Ausztria vagy Anglia jobb munkahely szempontjából?

Figyelt kérdés

Középiskolai végzettségem óvónő.Most jelenleg egyetemre járok,tanár szeretnék lenni.


Nyelvtanulás szempontjából középfokú angolom van,de tudom az nem elég és még jobban tanulnám a nyelvet. A némettel picit gondban vagyok,mert nem tanultam a nyelvet,szóval a 0-ról kezdeném a tanulást (úgy gondoltam,hogy az egyetemi évek alatt tanulnám +magán tanár segítségével


Ausztria- milyen ott az élet?munkalehetőség?mennyi egy tanári/óvó néni fizetés? Melyik várost ajánljátok? Úgy hallottam,hogy kinn vannak magyar iskolák,magyar gyerekek számára... igaz?


Anglia- Mennyire nehéz elhelyezkedni a szakmámmal? Az élet ott milyen? stb.


Az egyetem után nem mennék ki azonnal dolgozni,legalább 1-2 évet itthon szeretnék dolgozni,hogy szerezzek egy kis tapasztalatot a szakmámban.


Olyanok válaszait várom,akik élnek/éltek kinn... és mielőtt valaki elkezdené NEM,NEM "gazdag szeretnék lenni"

19L


2019. febr. 2. 10:01
 1/3 anonim válasza:
100%

Nem fogsz tudni elhelyezkedni sem tanárként kminek nekik (magyar tanár), meg óvonéni sem, mert 1. nincs végzettséged hozzá (max. dajka lehetsz de az van 20.000 nlmásik) 2. Nem beszéled a nyelvet, hogy anyanyelviekkel megértesd magadat.


Mosogatás, takarítás. Megfizetik.

2019. febr. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak lelombozni, de eleg keves esely van ra h ilyen allasra kulfoldit vegyenek fel, aztan ki tudja?? Probat meger. Viszont ne legyenek illuzioid, meg ugysem, ha nem a gazdagsagert mesz.
2019. febr. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
50%

Álmodj királyláááány

Max takarítás, mosogatás.

2019. febr. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!