Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha egy gyàrban fogok dolgozni...

Ha egy gyàrban fogok dolgozni és csak egy szilikon tok van a telefonomon akkor lehet hogy össze fog törni?

Figyelt kérdés
Nem egy dràga telefon viszont ilyen jó telóm még sosem volt ezért féltem. Még nem tudom melyik gyàrba megyek ahova felvesznek. Kint hagyni a szekrényben meg nem merem mert mi lesz ha kilopjàk?? De ha beviszem az üzembe ott meg mi lesz ha összetörik?? Érdemes venni még màsfajta biztonsàgosabb tokot is?? És azt rà lehet úgy tenni hogy a szilikon tokot nem veszem le??

2019. febr. 8. 11:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Zárhatóak a szekrények jobb helyen de én például zsebben tartom tokban üvegfóliázva

Még nem lett soha semmi baja

2019. febr. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tudtommal legtöbb gyárban nem is engedik, hogy bevidd a telefont oda, ahol dolgozol, legalábbis nekünk az öltözőben le kellett raknunk.
2019. febr. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
61%
Vigyél magaddal egy páncélszekrényt, az a tuti!
2019. febr. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én ilyen "vastag" kihajthatós tokot használok, szerintem az a legbiztonságosabb, amúgy összetörik az bárhol, nemcsak a gyárban. Én ajánlani tudom azt a fajtát, már többször is leejtettem vele, semmi baja nem lett.
2019. febr. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ugyan annyi esélye van, mint máshol az összetörésének. És az igaz, hogy a legtöbb helyen nem használható, sőt valahol a gyártósorra be sem vihető. Olyanról is tudok, ahol összegyűjtötték a telókat és a munkáltató elzárta műszak végéig. (Ja és bizonyos helyeken, az ékszerek is tiltottak pl nyaklánc és karkötő, gyűrű... biztonsági okokból)


Ez azért van: ha összetöröd, ne a cégen hajtsd be az árát, a nagyobb indok: hátráltatja a munkát.

Rakd zsebre, vagy a csípőd és a nadrág közé, ha nincs. Amúgy, ha olyan helyre vesznek fel, ahol szalag van, vagy norma idős a munka (teljesítménybér), időd se lenne a használni. Meg még egy dolog: koszos kézzel (olajos, vegyszeres...) fogdosni a telót... ráadás a tokra rátapadnak az ilyenek, és sztem kevés az olyan személy aki takarítaná, vagy maga a készüléket lemosná/fertőtlenítené...

2019. febr. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!