Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Munkahely, kollégák

A kérdés

Ezt megtehetem? Nem fognak hülyének nézni emiatt?

Érdeklődöm egy meló iránt, már járok betanításra. Őr lennék és nem egy telepet kellene felügyelnem. A főnök elkészítené a szerződést odaadná, de nem írnám alá amíg el nem viszem az egyik is ismerősömhöz átnézetni.

febr. 12. 08:20  Privát üzenet  

A válaszok

Jogodban áll minden szerződést alaposan elolvasni és megérteni. Ha ehhez segítségre van szükséged, természetesen kérhetsz.

A leendő munkaadó köteles ezt engedni, nem kényszeríthet arra, hogy "csak úgy" aláírj bármit is!

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont febr. 12. 08:25 Privát üzenet
Van gondolkodási idő is szerintem, jogodban áll mindent alaposan elolvasni.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont febr. 12. 09:12 Privát üzenet
Inkább az fura, hogy még nincs aláírt szerződésed. A betanítás a próbaidő része, tehát már munkába álltál, szerződés nélkül...

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont febr. 12. 09:16 Privát üzenet
Zsombi55 nevű felhasználó válasza:

Nálunk az a szokás, hogy e-mailben vagy akár papíron adnak egy kitöltött de még aláíratlan példányt átnézésre meg egy pár napot vagy egy hetet.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 56%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont febr. 12. 10:10 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ti néztetek már valakit hülyének hogy azt a melót csinálja?
Mit tegyek vagy hogyan tudnék kijönni egy olyan helyzetből amikor úgy érzem hogy a melóba kostólgatnak és még mintha hülyének néznének, mintha én lennék y bohócuk? Hogy tudnék...
Pályakezdő, okj vizsgás illető vagyok, de sehol egy állás, szakmámban hülyének érzem magam, mit tegyek?
Gyakorlati helyet valtottam félévkor. Hülyének fognak nézni?
Ha a főnököm támogatást vett fel rám, de en fel akarok mondani, megtehetem?
Megtehetem? Megtehetik? (Többi lent)

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Munkahely, kollégák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!