Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ezt megtehetem? Nem fognak...

Ezt megtehetem? Nem fognak hülyének nézni emiatt?

Figyelt kérdés
Érdeklődöm egy meló iránt, már járok betanításra. Őr lennék és nem egy telepet kellene felügyelnem. A főnök elkészítené a szerződést odaadná, de nem írnám alá amíg el nem viszem az egyik is ismerősömhöz átnézetni.
2019. febr. 12. 08:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Jogodban áll minden szerződést alaposan elolvasni és megérteni. Ha ehhez segítségre van szükséged, természetesen kérhetsz.

A leendő munkaadó köteles ezt engedni, nem kényszeríthet arra, hogy "csak úgy" aláírj bármit is!

2019. febr. 12. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Van gondolkodási idő is szerintem, jogodban áll mindent alaposan elolvasni.
2019. febr. 12. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Inkább az fura, hogy még nincs aláírt szerződésed. A betanítás a próbaidő része, tehát már munkába álltál, szerződés nélkül...
2019. febr. 12. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Zsombi55 ***** válasza:
100%
Nálunk az a szokás, hogy e-mailben vagy akár papíron adnak egy kitöltött de még aláíratlan példányt átnézésre meg egy pár napot vagy egy hetet.
2019. febr. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!