Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A futár munkát milyenre...

A futár munkát milyenre értékelnétek?

Figyelt kérdés

Legyen ez postai futár vagy ételfutár, fizetés nélkül 10/?

fizetés figyelembe vételével 10/?


2019. febr. 15. 13:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha azért dolgozik némelyik pocsékul, mert nem fizetnek eleget, akkor 0.
2019. febr. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
5
2019. febr. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

No én elmondom neked a saját tapasztalatomat.

Életembe egyetlen alkalommal vállaltam be ilyet. Egy futár haver kért meg, hogy ugorjak be helyette egyik pest megyei város pizzériájába.

Ők adtak 4000Ft fixet, plusz 100Ft-ot címenként, plusz ha van jatt, az az enyém. Délelőtt 11-től este 11-ig voltam.

A 4000 nagyjából az egésznapos furikázás benzinjére volt elegendő. Eléggé kiterjedt volt a terület, több, mint 100km-t autóztam aznap. A nap végén tisztán haszonnak kb 7-8000 Ft maradt meg. Ha leosztom 12 órára, akkor lófax, még úgy is, hogy egy pizzát ajándékba kaptam ebédre.

Ha nem volt fuvar, dobozokat hajtogattam, ha volt fuvar, akkor mindenki csak sürgetett, volt aki kártyával fizetett, zéró jatt, dögfáradt és kifacsart voltam a végére. Soha többet nem megyek, meg sem érte és eléggé negatív volt a sok pampogó ügyfél plusz a káoszos szervezés.

2019. febr. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ja számérték: 0
2019. febr. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én terméket rendeltem csomagpontra, de munka miatt átkértem másikba, bőven időben intéztem a futárcég online rendszerén, be is lett fogadva, mégis arra a csomagpontra szállították ki, ahova eredetileg kértem. Aztán nem is értesítettek ki rendesen a küldeményről, mentem az átkért címre, ahol meg nem volt a cucc, felhívtam őket, igen, a rendszerben azt látják, ahova átkértem, de mégis a másik helyen van, de nem szállíthatják át az átkért helyre, ha már csomagponton van... B+
2019. febr. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

1. opció: 10/1. Én elbuknék...

2. opció: 10/9.

2019. febr. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!