Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi a véleményetek a kamerás...

Mi a véleményetek a kamerás oldalakról?

Figyelt kérdés
Ahol mutogatják magukat az emberek,mennyit lehet keresni heteto párként?
2019. febr. 16. 14:49
 1/10 anonim ***** válasza:
49%
Sz á n a l m a s.
2019. febr. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Az oldal látogatottságától is függ, de egy pénteki este alatt megkereshetsz annyit, mint egy átlag magyarországi alkalmazott dolgozó egy hónap alatt.
2019. febr. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha felkapott vagy, akkor könnyű pénzkereseti lehetőség, de tudni kell élni azzal a tudattal hogy ugyanúgy prostituálod magad mint a többi k-rva (csak nincs fizikai érintkezés idegenekkel, mégis a pénzükért maszturbálsz a neten, jó pénzért akár bevállalva olyan dolgokat is ami más esetben nem férne bele) és bármikor lebukhatsz vele (rögzítik, felrakják a netre, felismer valaki, stb.).
2019. febr. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Tisztában vagyok vele kedves harmadik.

Csak azzal nem hogy pontosan milyen nézettség mellett mennyi kreditet lehet összegyűjteni illetve hogyan kell azokat megfelelő valutára átváltani,mennyi a részesedése az oldalnak stb.

2019. febr. 16. 15:17
 5/10 anonim ***** válasza:
16%
#3 Ilyen alapon akkor az összes munka prostitúció, és senki ne csináljon semmit. Szerintem nem igazán vagy tisztában a szó jelentésével.
2019. febr. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%
Itt konkrétan szexuális szolgáltatás nyújtása történik pénzért. Ezt akárhogy próbálod kiforgatni, még mindig a prostikhoz áll legközelebb.
2019. febr. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Van egy baratnom aki ebbol el.

Neki kb 2 evebe kerult hogy mar csak privat videokat keszitmegrendeleskre.

Mar az elejen is eleg jol megelt belole, de nem tudom, a paros dolog mennyire kelendo. Ahogy meselt rola, nekem ugy tunik, a kliensei arra vagynak, hogy o mint lany hozzajuk beszeljen es foglalkozzon veluk. Biztosan nem lenne ekkora sikere ha a pasija is szerepelne a videoin.

Nem tudom melyik oldalon van, azt hiszem a Jazmint hamar otthagyta mert sok a jutaleka es volt valami problemaja veluk.

Szerintem amiatt kicsit konnyebb lehetett neki hogy nem atlagos kinezetu, tetovalt, sok extrem cucca van es mindenfele fetis dologra ment ra. De rengeteg munkaja van benne hogy felszinen maradjon, foleg a twittert nyomatja ejjel-nappal.

2019. febr. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
24%
Kilóra megvett r*b*nc leszel, korodtól és nemedtől függetlenül. Egy húsdarab/cafat, amit perverzek elé kidobtak. Büdös a munka hülye gyerek?
2019. febr. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A véleményem az, hogy ez is csak prostitúció, azzal a különbséggel, hogy mivel a net nem felejt, bármikor szembesülhetsz a későbbiekben a felvételeiddel. Akkor is, amikor esetleg a civil életben szeretnél érvényesülni, mert 30+éves szottyadó testeddel már nem keresel annyit, amennyiért megérné bármekkora műbrét felnyomkodni a nyílásaidba. Még a szemétégetős lányok is elfelejtődnek 10 év múlva, de téged akkor is megtalálhat a munkaadód, vagy az üzleti partnered a poresz oldalakon.

Ez az egész műfaj inkább ilyen eldugott bolgár, román falvakból, tyúkólak mellől elmenekült, reménytelen életű szerencsétleneknek való, akik majd kimennek németbe raktárt takarítani, amikor már nem lesz igény a testére.

2019. febr. 17. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha nő volnék és szép én is csinálnám, jó pénz és.... ennyi.

Láttam az egyik oldalon egy lányt , meg jegyzem nagyon gyönyörű nő, valaki föl tette hat mit mondjak eléggé csunyakat mondott , biztos van erre is igény.

2019. febr. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!