Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Arrogánsnak tartotok olyan...

Arrogánsnak tartotok olyan cégvezetést amely a béremelésről még tárgyalni sem hajlandó leülni a munkástanáccsal?

Figyelt kérdés

A munkástanács sokadik alkalommal kb 4 éve folyamatosan le akarja ültetni a vezetést a bérrendezés ügyében mert 4 éve nem nyúltak a bérekhez.

A vezetés azt mondja a béremelés sem most sem máskor nem lehet téma felesleges még beszélni is róla, nincs emelés nem is lesz és ezzel a téma lezárva. Felesleges minden szó szerintük.

Nem arrogánsak ezek egy csöppet?


Még egy asztalhoz se hajlandóak leülni a saját dolgozóikkal?


2019. febr. 17. 21:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
De igen, arrogánsak. Remélem, kielégítő válasz. Evvel zárható is a kérdés.
2019. febr. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
42%
Nem értem azokat az embereket akik képesek egy ilyen cégnél dolgozni.
2019. febr. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Csak egy Balázska
2019. febr. 18. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%
Mindig le vagyok érte pontozva, de itt az ékes példája, hogy amit Magyarországon szakszervezet címszó alatt művelnek, az csak bohóckodás
2019. febr. 18. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

"n szakszervezet címszó alatt művelnek"


Akkor rosszul olvastál. Ennél a cégnél nincs szakszerv (bár lenne!!) csak munkástanács!

Nagyon nem ugynaaz sajnos!


Azt pl tudtad hogy a szakszerv tisztviselői védettséget élveznek? Ugyanúgy kirúghatatlanok mint pl egy terhes nő?

2019. febr. 18. 08:27
 6/11 A kérdező kommentje:

Azért nagyon nem mindegy hogy az ember úg yül le tárgyalni a vezetőséggel hogy bármikkor kirúghatják (ld munkástanács) vagy úgy hogy szakszervesként van védettsége és kb nicns mitől félnie.


Te le mernék ülni úgy tárgyalni "kényes " kérdésben hogy tudod a főnök akármikor utcára tehet kb akármilyen indokkal?

2019. febr. 18. 08:29
 7/11 anonim ***** válasza:
Keress másik helyet és meg van oldva a probléma
2019. febr. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
De, arrogánsnak tartom. Megkaptad a megfelelő választ, Balázska, jöhet az újabb kamukérdés.
2019. febr. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

"Megkaptad a megfelelő választ,"



Hogy mi a megfelelő nekem azt majd én eldöntöm nem te

2019. febr. 19. 14:32
 10/11 anonim ***** válasza:
A főni előtt kussban vagy és magad alá sz_rsz ha radnéz, de itt meg nagy a pofád. Szánalmas egy lúzer vagy te Balázska.
2019. febr. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!