Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nektek elengedi a munkáltató...

Nektek elengedi a munkáltató az ebéd időt?

Figyelt kérdés
Olyan helyen dolgozok ahol 8-tól 4-ig van a munkaidő. Viszont ebédelhetünk is így gondolom nem rendes a vezetőség és nem dolgoztatja az ebéd időt mert nem fél 5ig vagyunk. Nálatok hogy van?
2019. febr. 22. 08:03
 1/7 nemaRendőrség ***** válasza:
Két lehetőség van, vagy bedolgozzák, vagy úgy van kalkulálva a fizetés
2019. febr. 22. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is 8-tól 4-ig van a munkaidő és nem kell pluszban ledolgozni az ebédidőt.
2019. febr. 22. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nekünk le kell dolgozni, így én napi 8,5 órát vagyok bent az irodában.
2019. febr. 22. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nálunk is napi 9 óra, pénteken 6,5 óra, tehát összesen 42,5, tehát: le kell dolgoznunk az ebédidőt.

Állásinterjúztam több olyan helyen is, ahol minden nap 9 óra lett volna, tehát 1 óra, ledolgozandó ebédidő van. Ehhez képest még jobban jártam.

2019. febr. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem kell ledolgozni. Sot sokszor mar korabban eszek, kesobb meg eltelefonnyomkodom a rendes ebedszunetet is.
2019. febr. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem kifizetik, és nem kell ledolgozni.
2019. febr. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
9-től 2-ig van a törzsidő ebben az időszakban bent kell lenni, a többi ahogy jólesik, de a napi 8,5 órát le kell dolgozni. Tehát az ebédidőt is. Viszont ha akarom kártyahúzás nélkül kimehetek bárhova ebédelni és senki nem nézi hány perc.
2019. febr. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!