Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennétek, szeretnétek ilyen...

Mennétek, szeretnétek ilyen program szerint dolgozni?

Figyelt kérdés

Egyik nap reggel 9-19ig, másnap pedig 16-19ig.

Minden második szombat délelőtt.


Az vonzó, hogy végülis minden második délelőttöm szabad és csak három órát dolgozom... De riaszt, hogy minden másodnap meg reggeltől estig, amikor szinte semmire se lesz időm és ugye igy minden nap este érek haza, délutánom nincs. Az út fél óra oda is ,vissza is, biciklivel.


Nagyon gondolkodom rajta, hogy jelentkezzek igy, de nem tudom, mennyire lenne jó.


2019. febr. 23. 08:39
 1/6 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam, hogy nem nehéz, fizikai munka, hanem csak itt ülök , és ha jönnek foglalkozom a vevőkkel.
2019. febr. 23. 08:40
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha ad minimum nettó 240-et + helyközi bérlet 86%-át, akkor minden további nélkül.
2019. febr. 23. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez baromi jó beosztás. Én gondolkodás nélkül mennék. Csak összehasonlításul: én minden nap 08:00-tól 18:00-ig vagyok, persze csak ha szerencsém van és valami határidő miatt nem kell tovább maradni. Igaz a hétvége szabad, de ezzel együtt is örömmel elcserélném a munkarendemet erre.
2019. febr. 23. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, jöhetnek még!

Azt nem irtam, de minimálbérért lenne az állás, mindenféle más bónusz nélkül(se ebédjegy se útiköltség térités) Ezért is mennék biciklivel.

2019. febr. 23. 08:54
 5/6 anonim ***** válasza:
10 ora nem olyan durva, foleg h csak 9re mész. Ha hajnalban kellene beérni akkor azt mondanám szombaton ez nem okes. De ha meg jol is fizet en mindenkeppen elvallalnam. Ha neked nem kell, add meg az elérhetőséget. :D
2019. febr. 23. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Csak a szombatot írtad így gondolom a vasárnap nem mentek.

Óraszám közel megegyezik a 22napi 8 órával

Az nagy előny hogy biciklivel be tudsz járni, utazási idő is jó.

Az meg hogy elmegy a napod ne annyira zavarjon. Ha gyárba dolgoznál ahol a kajaszünetet plusz le kell dolgoznod és 1 órás úttal érnél oda akkor ugyan itt lennél időben, viszont a másik szinte 4 órád menne el totálba a rövid napodon


Szerintem a beosztás nem annyira rossz, de a minimálbér a mai világban elég kevéske legyen az bármilyen munka.

Mondjuk ténylegesen jobb lenne egy 6tól 16ig a hosszúnapon is de hát ez van :(


Tehát ha nincs jobb lehetőséged akkor vállald el, na meg egy darabig jó lesz majd ha megunod akkor meg váltasz.


Én amúgy szívesen kipróbálnám, mondom ezt úgy hogy én azt szeretem ha reggel akár korán megyek és letudom a munkát délelőtt és szabad a délutánom, tehát lehet h rövid időn belül megutálnám :)

2019. febr. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!