Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miskolcon a United Call...

Miskolcon a United Call Centers-ben milyen dolgozni?

Figyelt kérdés

Milyen a környezet és mi a feladat pontosan?

Köszönöm előre a válaszokat!



#munka #Miskolc #call centers
2019. febr. 23. 16:47
 1/4 anonim ***** válasza:

A környezet kellemesnek tünt. A feladat pedig az ügyfélszolgálat, ezt pontosan az határozza meg melyik céget kell képviselned. Sok céggel állnak szerződésben.

Ezt én onnan tudom, hogy részt vettem egy bemutatkozáson. Ha elküldöd a cv-d biztos behívnak téged is egy ilyenre. Bemutatjak a céget, hogy kikkel dolgoznak, hogy mennyi a betanulási idő stb a bért is megmondják. Én ezért nem mentem velük tovább. Keveseltem a bért.

2019. febr. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors választ!

Azt megkérdezhetem mennyi pénzt ajánlottak?

2019. febr. 23. 18:14
 3/4 anonim válasza:
Szia! Én egy hónapot dolgoztam ott. Nekem nagyon stresszes volt. A felettesek segítőkészek, de igazából tukmálós munka volt a miénk. Én nem mennék vissza. Olyan 20-22en kezdünk az elején, mára úgy tudom maradtak vagy 4en. Sokakat kirúgtak, és még többen eljöttek.
2019. márc. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Dolgoztam ott, lesújtó a véleményem róluk. Kezdjük ott, h jelentkeztem 'A' állásra, felhívtak, h sikerült a 'B' munka, majd szerződéskötéskor már a 'C' volt a papíron. A mentorok, supervisorok itt is olyanok, akik kibuktak az egyetemekről, főiskolákról vagy fel sem vették őket, szar fizu, kihalt iroda stb. Home office-ban elviselhető, ha nem H-től V-ig vagy. De most elég sok olyan munkájuk van, ami heti 5 napos, de bármelyik napra beoszthatnak.
2023. máj. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!