Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Határidős munka miatt be...

Határidős munka miatt be kellene mennem dolgozni, de nagyon nincs kedvem. Voltatok már így?

Figyelt kérdés
Viszont félek, hogy nem lesz kész...
2019. febr. 24. 06:38
 1/4 anonim ***** válasza:
72%
Voltam és rengeteget szívtam miatta, hogy a kedves főnökök képtelenek voltak napi 8 órányiba beleférősre szervezni az elvégzendő munka mennyiségét. Nem is volt hosszú karrierem ott. Amikor 3 hónapig dolgozol 10-12 órát túlórapénz nélkül, 8 órás fizetésért, akkor tele lesz a faşżod és lelépsz. Én legalábbis így tettem, nem bántam meg.
2019. febr. 24. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
25%
És most mi döntsük el, hogy a lustaságod vagy a félelmed győzzön?
2019. febr. 24. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy munkahelyem, ahol bolond módjára bent voltam néha 10-11-ig, hétvégenként. Elkészült a feladat, egyedül voltam, így könnyebb volt a koncentráció, de nem érte meg így utólag átgondolva.
2019. febr. 24. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Végül is bementem 8 órára és este 6-ra értem haza, de nem érzem magam egyáltalán lustának, csak mert a vasárnapot szeretném a családnak és magamnak szentelni. És még mindig értem a végére, éves zárás van. 😴 Hoknap hajnalban folyt.köv.


Jó éjt mindenkinek! 😊

2019. febr. 24. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!