Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Álláshirdetésben leírtak...

Álláshirdetésben leírtak számon kérhetőek később? Vagy mindegy ott mit írtak amik a szerződésben van az van és kész?

Figyelt kérdés

Ahova jelentkeztem ott ezt írták az álláshirdetésben el is van mentve:

Nettó 1200 Ft/óra, betanulási időszakot követően.

Budapest bérlet támogatás 100%

2x-i étkezés biztosított


Na most immáron alkalmazottként kiderült hogy órabér az stimmel az összes egyéb az kamu. Nincs étkezés nem 2x még 1x se (amit hozol otthonról az van) és egy fillért se adnak a bérletre, nem 100%-ot még 5 ft-ot se.


A cégnél azt mondják olvassam el a szerződésem ami abban van az van.

Mondtam és az álláshirdetés? Erre már semmit se mondanak vállat vonnak és otthagynak.


Ilyenkor ez ennyi? Game over?

Át lettem k××rva?


2019. febr. 26. 11:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát amikor a szerződésed átvetted, akkor kellett volna reklamálnod, hogy ezek nincsenek benne...
2019. febr. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Akkor mondhatnád, hogy átlettél verve, amikor oda adták a szerzödésedet és azt átolvastad. Abban ezek nem szerepeltek, és mondhattad volna, hogy hé hé, nem ezt ajánlottátok. Te viszont aláírtál valamit amit jól elolvastál és megértetted. DE gondolom probaidö alatt vagy így nyugodtan felmondhatsz.
2019. febr. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, mi van a hirdetésben, az aláírt szerződés az érvényes. Engem is próbáltak már átvágni olyannal, hogy más volt a szerződésben mint amiben megállapodtunk, jeleztem, hogy ezek a feltételek nem felelnek meg és nem írtam alá. Utána kicserélték a szerződést arra, amit megbeszéltünk, de miután először megpróbáltak átvágni már nem akartam ott dolgozni, szóval nem érdekelt az ajánlat. Akkor kellett volna gondolkodni, amikor aláírtad, most már késő.
2019. febr. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az álláshirdetésben leírtak nem kötelezik őket semmire, ha a szerződésben nem szerepel az adott dolog. Ha neked fontos az étkezés+bérlet (ami nyilván teljesen érthető), akkor a szerződés aláírása előtt kellett volna rákérdezned. Simán lehet, hogy lehetett volna velük egyezkedni, és végül bekerült volna a szerződésedbe. De nem vetted észre, nem kapcsoltál időben, aláírtad a szerződést, így már nem tudsz mit tenni. Vagy elfogadod a jelenlegi helyzetet, vagy felmondasz. Esetleg a próbaidő végi elbeszélgetésnél újra szóba hozhatod a dolgot.
2019. febr. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

"Akkor kellett volna gondolkodni, amikor aláírtad, most már késő."


Miért lenne késő? próbaidős vagyok gondolok egyet és másnap nem jövök. Nme vagyok kötve semmit se tehetnek velem.

2019. febr. 26. 14:23
 6/6 A kérdező kommentje:

"próbaidő végi elbeszélgetésnél újra szóba hozhatod a dolgot.

"


Ilyen sutyerák hellyel nincs mit alkudozni. Ha próbaidő lejár elhúztam ha meg még előtte találok mást még a végét se várom meg.

2019. febr. 26. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!