Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Álláshirdetésben miért kérnek...

Álláshirdetésben miért kérnek jogosítványt, vezetői tapasztalattal, ha irodai munkának tűnik?

Figyelt kérdés
Biztos hogy kell valahova kocsival járkálni?
2018. jan. 16. 21:34
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
Tudni akarják mennyire vagy mobilis. Pl túlóráztatni nem lehet a busszal közlekedőt,mert időponthoz van kötve,de te nem mert tudsz vezetni. De nyílván rendkívüli dolgok miatt valamint a pontosság és,hogy odajuss a munkahelyre.
2018. jan. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy a cég van olyan helyen, amit jobb autóval megközelíteni, vagy a munka jellege olyan, hogy alkalmanként autóba is kell ülni (nem csak a bejárás miatt). Ha érdekel egyébként az állás, akkor ezt tőlük megkérdezheted.
2018. jan. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
22%
Ceges auto, nem akarjak h osszetord😂😂😂
2018. jan. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem gyári munkához is kérték a jogsit, és hogy tudok-e vezetni. Nekem elmondták hogy ennek az az oka mert nem csak gyártósori munkalehetőség van, hanem a szállítóknál is gyakran adódik hiány amit házon belül egyszerűbb pótolni, mivel az fontosabb mint a gyártás, és oda azokat teszik be akiknek van B-s jogsijuk és tudnak is vezetni, mert vannak olyan autóik amiket lehet B-s jogsival vezetni főleg ha a szomszédos gyárakba kell átvinni pár láda alkatrészt hogy ne álljanak le azért mert a cég ahol vagyok nem tud senkit aki oda vinné. Meg nálunk minden irodai munkára kérik a jogsit mint feltétel mert sokszor ha be kell menniük a közeli városba ügyeket intézni akkor őket kiküldik céges autóval és ennyi.
2018. jan. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Jól megközelíthető máshogyan.

Az a baj hogy évek óta nem vezettem. Lehet nem kéne így felhozni a témát.

És ha mondom mellé hogy amúgy is terveztem felfrissíteni a gyakorlatomat és oktatóhoz menni pár órára, akkor rontok vagy javítok a helyzeten??

2018. jan. 16. 21:44
 6/6 anonim ***** válasza:
77%
Rontasz. Nem kell tudniuk, hogy hogyan vezetsz. Csak a papírod kell meglegyen.
2018. jan. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!