Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Úgy érzem a főnököm néha...

Úgy érzem a főnököm néha gúnyt űz belőlem. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Van egy üzletvezető aki szabadságon van, így én saját magamtól úgy döntöttem megcsinálok néhányat az Ő teendői közül, amit más aligha tenne meg.

Ezt látja a fő-főnök is, s ahelyett hogy megköszönné (többet nem is várnék el), viccelődik a kollégáim előtt. Ilyeneket mond hogy miért vagyok én ilyen okos, stb. Pedig csak próbálnék hozzájárulni az üzlet futásához.

S mindez engem frusztrál, pedig szeretem a munkám, de emiatt mégis néha elgondolkodok a váltáson.


Hogy látjátok?


Köszönöm.


2019. febr. 27. 18:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Magadra vess, te voltál túlbuzgó.
2019. febr. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Van olyan, amikor ez a viccelődés igazából egy jelzés a többieknek, hogy Te beleadtál apait-anyait illetve, hogy elismeri a munkádat.


Nem biztos, hogy bántani akart vele. Van, aki úgy fejezi ki az elismerését, hogy agyondícsér meg leborul a jó munkaerő előtt, más poénba foglalja.


Mivel hnem voltam ott, ez csak egy tipp.

2019. febr. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!