Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tehetnék ha a főnököm...

Mit tehetnék ha a főnököm folyton idegesen ordibál és rajtam tölti ki a rosszkedvét?

Figyelt kérdés

Én kedves és jóindulatú, munkámban igyekvő vagyok, nem értem mi szükség a bántásra.Azokat a kollégáimat akik nálam erőteljesebb személyiségek nem bántja a főnök.Cinikusan beszél velem, visszahallottam másoktól, hogy a hátam mögött rosszindulatúan gúnyolódik, ha megríkat azt különösen kedveli.

Közalkalmazott vagyok, az állásom nincs veszélyben, hiányszakmában dolgozom.


2016. máj. 30. 18:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Én munkahelyet váltanék.
2016. máj. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Váltás nem jön szóba, ezt csinálom 20 éve, a főnökömmel kb egy éve dolgozon együtt, talán pár év múlva nyugdíjba megy.
2016. máj. 30. 18:19
 3/6 anonim ***** válasza:

Sajnos ez sok vezetető beosztsú emberre jellemző. Frusztráltak, boldogtalanok. Az én főnököm ugyanilyen. De én boldog vagyok, neki meg az ő baja, hogy ilyen

Ne vedd magadra a dolgait

2016. máj. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Megmondhatod neki a magadét vagy megkérheted normálisan is, hogy ezt a stílust másnak tartogassa. Nekem egy paraszt kollégámnál bejött de az más tészta.

Nekem két főnököm van és mindkettő hol kedves hol gyökér de akkor extrém módon. Mostanában lett elegem belőlük két évig bírtam. Ha valami nem megy akkor érdemes lépni vagy elviselni de az a legrosszabb.

2016. máj. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Legyen a tartásod, kiállásod magabiztos, a hangod erőteljes, látsszon, nem hagyod magad letojni.
2016. máj. 31. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Pszichopata. Ott kell hagyni. Azt élvezi, ha más szenved mellette. Sekélyes, buta érzelemvilágú.
2016. jún. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!