Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » SOS mit vegyek a srácnak...

SOS mit vegyek a srácnak Mikulásra?

Figyelt kérdés

Szóval ki húztam egy srácot, de fogalmam sincs hogy mit adhatnék neki.

Ráadásul az osztályom már évek óta együtt jár én meg csak idén és nem is nagyon sikerült beilleszkednem, mert elég félénk vagyok.. szóval nem tudom hogy az illető mit szeret, szerintem soha nem is beszéltem vele :s de azt tudom hogy az osztály valószínűleg kinevetné a kézel készített bizsukat, szóval valami más kéne.

1.500 és 3.000 forint között


(Nagyon nem vagyok kreatív! Segítség)



#ötlet #mikulás #nem akarok beégni
2018. nov. 29. 15:53
 1/7 anonim ***** válasza:
64%

Én anno egy fekete nagyon szép fémtollat kaptam amibe bele gravíroztatta a nevem, ráadásul szép dísztokban volt, Imádtam, nekem tökéletes ajándék volt, Sajnos azóta már eltört :(

Ha dohányzik akkor vehetsz neki egy gravírozott öngyújtót is az mindig nyerő.

(F)

2018. nov. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hány ėves? 14? 19? Azėrt ez se mindegy.
2018. nov. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
Iskolai húzás....amelyik tanár ezt erőlteti annak beledugnám az okos fejét a wc-be. Mivel mikulás és nem ismered, ezért valami jófajta csokival nem lőhetsz mellé, pl marcipánnal a Szamostól. Tőlünk is mindig azt várták, hogy faragjunk kastélyt meg hímezzünk kalocsait, fessünk egy freskót....de mindenkinek nyűg volt a húzás mert mindenki a haverjának akart ajándékot adni. De a hülye tanár csak erőltette, erőltette. Úgyhogy mindenki kapott valami ócska szrt és le volt tudva a dolog.
2018. nov. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
35%

1-es

Te egy nagyon okos férfi vagy. Ezért csak félve súgom meg, hogy iskolásról van szó. Iskolások nem szoktak egymásnak gravírozott tollat adni, főleg nem gravírozott öngyújtót. De ha mégis, akkor áruld el hol lehet mindezt kihozni 3 ezer ft-ból.

2018. nov. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
1-es vagyok, Középiskolában kaptam, és ki lehet hozni 3000-ből (persze nem tudom a pontos árát, de 2000-3000 ezer volt a megkötés nálunk is). Fémtollat mondtam, nem aranytollat.
2018. nov. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!! További ötleteket is várok!


Na pont a legfontosabbat felejtettem el.. ez az én formám -.-

14 éves.

2018. nov. 29. 22:52
 7/7 anonim ***** válasza:

Esetleg egy jobb illatú férfi dezodor, nagy milka, kis mogyi vagy pisztáci ajándék tasakban?


Egy vicces télapós nyakkendő ugyanazokkal a finomságokkal?


Egy füles a telefonjához egy csokival, mandarinnal szaloncukorral?


Alkoholos csoki bonbon valami kis kártyával?


Egy férfi parfüm csokival??


Most sajna jobbak nem jutnak az eszembe. Nálunk is mindig nyüg volt az ajándékozás. 19/L

2018. nov. 30. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!