Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen munka lenne számomra...

Milyen munka lenne számomra megfelelő, hogy ha csak a henyéléshez és semmittevéshez értek?

Figyelt kérdés

2019. márc. 4. 19:36
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
Igazából arról szól az egész úgyis hogy pár ember meggazdagodjon azon hogy a többség gürizik heti 60 órában. Ennyit a társadalmi elvárásokról.
2019. márc. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:
Figyelj voltam én is hasonló dilemmában és pont így túlgondoltam mindent. Adj értelmet az életednek, keress egy barátot/barátnőt és hidd el találsz is. Ahogy összejössz valakivel egy pillanat alatt értelme lesz mindennek. Járj sportolni, fess, írj zenéket, tanulj valamit, szinte bármi lehetsz törvényes és erkölcsi keretek közt. Te vagy a saját alkotásod a világ pedig az ezköztár. A szitakötők is szeretik a romantikát.
2019. márc. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 A kérdező kommentje:
Pontosan, ennek sincs semmi értelme, de mivel megszülettem és a fennálló társadalmi rend szellemében neveltek fel, nem tudok elszakadni a hosszú évek alatt megszokott tevékenységektől pl. internet használata.
2019. márc. 4. 21:43
 34/50 anonim ***** válasza:
67%

Legalábbis addig nem tudsz elszakadni, amíg anyuci-apuci kifizeti neked, és eltartja a pu........cér pop...….sidat. Meg a puha pöc…......sikédet.


……


Azért van most meleg szobád, internet, zsíros kenyér a kezedben és víz, amivel lezuhanyozhatsz!!


Itt panaszkodsz a ka.........ki életedről, közben meg még ezekért az alap dolgokért sem dolgozol semmit!!!

2019. márc. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:
100%
Kezdhetnél valamit magaddal, mert jelenleg csak pióca vagy mások nyakán.
2019. márc. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 A kérdező kommentje:
Ezeket magamnak fizetem, havonta 9 ezer forint egy szoba 5 főre, de ebben benne van az internet, víz, áram is. Nem nagy szám, konkrétan egy pöcegödör, de ez van. A maradék pénzből pedig zsíros kenyeret eszek, mert havonta 30 ezer forintot keresek.
2019. márc. 4. 21:52
 37/50 A kérdező kommentje:
Ez egy tömegszállás.
2019. márc. 4. 21:55
 38/50 anonim ***** válasza:
Akkor vegetálj tovább.
2019. márc. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim ***** válasza:
Nyugi akik itt fröcsögnek szintén rühellik a munkájukat azért irigykednek és vetik meg azokat akiket esetleg a szüleik tartanak el mert nekik eközben a gyárban kell megrohadni.
2019. márc. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 A kérdező kommentje:
Nekem mindegy, felőlem megvethet.
2019. márc. 4. 21:58
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!