Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Lányok! Szeretitek ha egy...

Lányok! Szeretitek ha egy pasi szarkasztikus, vagy szemtelen, bunkó?

Figyelt kérdés
Van egy csaj a munkahelyemen akivel mostanában kezdtünk el dumálni. Néha odaszoktam menni dumálni meg hülyülni hozzá. Valamelyik nap beszéltünk, amikor mondta hogy ez már biztos szerelem. Én erre azt válaszoltam, hogy sok eszembe jut, hogy mennyire szétzabálnám a seggét, szóval ha a seggzabálás szerelem, akkor igen, ez az. Ezen röhögött egy nagyot, meg elhajtott, de később odahívott, és elkezdtünk erről beszélni viccelődve. Volt olyan is, amikor játékból összekente a köpenyemet, én meg az arcát. Ott káromkodott rám, de közben nevezett. Meg van hogy nevetve leköcsögöz. Azóta volt pár olyan szitu, amik egyértelműen flörtölésnek tűntek. Pl amikor hozzád bújik közel, belenéz a szemedbe mélyen, és úgy mond valamit, meg amikor hozzád ér, kötekszik. Tegnap pedig megkérdezte, hogy örülök-e hogy aznap ő is oda lett beosztva, ahol én dolgozok. Én meg erre gúnyosan, és erősen szarkasztikusan annyit mondtam, hogy persze, nagyon, hála neki jó napom lesz, sőt az egész éven már csak jó lehet innentől. Röhögött ezen is. Szóval én úgy vettem észre, hogy régen amikor udvarias, kedves voltam a csajokkal, az nem igazán jött be nekik, viszont az ilyen szemtelen, szarkasztikus dolgok, és az, ha nyiltan kimondod nekik hogy szexelnél velük, az sokkal jobban bejön nekik. De persze mindezt úgy, hogy ne legyél durva, sértő, és bántó. Jól érzem, hogy inkább így célszerűbb ismerkednem?

2019. márc. 6. 13:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%
Nem így kell ismerkedni, de ha valakinek ilyen a személyisége, és bejön ez neked, akkor nyugodtan hülyülhettek, ez nem baj, de ne próbálkozz így senkinél, amíg nem ismered, mert borzasztóan taszító leszel
2019. márc. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszin egyes, de én valahogy a környezetemben is azt látom, hogy a szemtelen, pimasz, kötekedős, játékos, nyegle, kicsit bunkó pasikra tapadnak a csajok, míg az eminens, jól nevelt, szelíd , udvarias nyámnyilákat elhajták, meg beteszik barátzónába. Nyilván kivételek vannak, meg ez itt a gyakori ahol mindenki maga a megtestesült jóság és illem, de nah, érted...
2019. márc. 6. 13:51
 3/14 anonim válasza:
18%
#2 Bizony.
2019. márc. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Szarkasztikus oké, szemtelen/bunkó viszont már nem az. Legalábbis nekem, mások nevében nyilván nem beszélek
2019. márc. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
60%

S még el is hiszi magáról amit mond!

"szemtelen, pimasz, kötekedős, játékos, nyegle, kicsit bunkó" Mint egy kisiskolás.

Ne téveszd össze a szarkazmust,a bunkó alpári stílussal.

2019. márc. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

"Ne téveszd össze a szarkazmust,a bunkó alpári stílussal."


Te meg értsd jól amit leírtam, és tudd, hogy mikor beszélünk szarkazmusról, és mikor csaak simán bunkózásról. Amúgy mi a baj? Magadra ismertél, és most jöttél rá, miért tesznek a csajok folyton barizónába? ;)

2019. márc. 6. 15:22
 7/14 anonim ***** válasza:
39%
Még így is sok a duma, ha akarsz valamit lépned kell, mert a viccelődést is megunják, ha nincs folytatás.
2019. márc. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
7-es, tudom. kb 5 napja kezdtünk el beszélni, szerintem ehhez képest még nincs nagyon elhúzva a dolog. Persze eddig is volt szia-szia, meg ismertük egymást látásból, de komoly kapcsolatban volt, ezért nem igazán foglalkoztam vele.
2019. márc. 6. 15:35
 9/14 anonim ***** válasza:
51%

Taknyos kislányokat el tudsz varázsolni ezzel a stílussal.De egy normális nő szóba se áll veled.

Úgy hisztizel itt mint egy kis taknyos mert valaki olyat mond ami nem tetszik neked.

Felnőttek nem barizónáznak csak a kis tinik.

2019. márc. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
68-as! Ne rám haragudj, amiért a nők unalmasnak találnak és barátzónába tesznek. :) Attól hogy hangosabban kiabálsz még nem fognak jobban észrevenni.
2019. márc. 6. 19:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!