Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megengedhetem magamnak a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megengedhetem magamnak a szexet (szűz)?

Figyelt kérdés
Marmint, az a helyzet hogy nagyon szivesen csinalnam de mindenki még a szuleim is csak azt hajtogatjak hogy nincs meg itt az ideje meg kellene talalnom azt akivel egyutt is maradok,meg hogy szerelemben elvesziteni jobb, tehat hogy nem valami innen onnan felszedett csavoval aki masnap kidob(egyebkent honnan tudjam hogy aki ugy tunik hogy szeret 1honap jaras utan mondjuk az elso szex utan csak ugy kidobna) szoval nem tudom hogy csak kihasználna e, ugyanis sok vevo lenne ra marmint aki szexelne velem...es en is égek a vagytol, ugyhogy lanyok ha valaki tud valami jo tanacsot erre vagy nem tudom, mar vágyom ra es ugyanakkor félek is hogy rossz emberrel teszem meg...

2019. márc. 5. 18:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%
Ha valaki több hetet, hónapot van úgy melletted, hogy nincs szex és kibírja, akkor valószínű, hogy ő is komolyan gondolja a kapcsolatot veled. Addig meg marad a maszti.
2019. márc. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Meg
2019. márc. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
62%

Ennek semmi jelentősége.

A szex egy testi érintkezés mint egy kézfogás.Az hogy ki tudod mutatni hogy felizgat a másik és meg akarod érinteni és magadba akarod fogadni vagy bele akarsz hatolni és hogy ezt megteszed az adja az igazi élvezetet.Az ha ezeket a vágyaidat elnyomod és hagyod fonnyadni nem segít neked sőt gondot okoznak később.

2019. márc. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
52%

Nézd ha még fiatal vagy akkor még rá érsz.

Szép szerelemben elveszteni. De mai világban már ritka hogy az első lesz az utolsó.

De ha elmúltál 18 akkor szüleiének semmi köze hozzá a lényeg h védekezz.

Előre nem tudhatsz semmit. Nincs senki homlokára írva h ahogy megvagy neki dobni fog.

N

2019. márc. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
De lehet hogy az meg azért bírja ki mellettem hetekig hónapokig szex nélkül mert közben félrekefél...hmmm
2019. márc. 5. 18:10
 6/16 anonim ***** válasza:
Egyes vagyok. Igen, lehet, de annak azért vannak jelei.
2019. márc. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

És ha kiveri akkor meg elvered a kezét mert önmagával csalt meg? xD

Hol itt a szeretet? Attól félsz hogy más jobb nálad?


Ez nem így működik....egyszer mindenkit megunnak még a "legjobbat" is.Ha szerelem van akkor meg szerelem van ott nincs mit tenni mindkét fél sakkban van a másiktól.

2019. márc. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Deflohelp ***** válasza:
86%

Ugyan nem lány vagyok, de érdemes meggondolnod az alábbiakat.

Mivel a testi szerelemben mindig benne van a teherbeesés lehetősége (aminek esélye megfelelő fogamzásgátlással nagyon jól lecsökkenthető), csak olyan valakivel csináld, akiben megbízhatsz, hogy akkor is melletted marad, ha az eseménynek nem várt következménye lenne.

Ehhez természetesen kell emberismeret, de hát ezek már felnőttes dolgok ...

2019. márc. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
83%

Egyetertek a #8-assal!


N.

2019. márc. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos nem dobnám ki a csajt ha szeretném és jó volna vele a szex is.
2019. márc. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!