Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti is alig éltek a munka miatt?

Ti is alig éltek a munka miatt?

Figyelt kérdés

Én heti 50 órát dolgozom az építőiparban vidéken.


Szinte nevetséges órabérért, utálok már felkelni is miatta. Alig várom a hétvégéket amikor legalább azt csinálok amit akarok, de a fél napom azzal megy el, hogy a munkába járáshoz kimosom a ruháimat. Alig van kedvem élni is és röhej, hogy ez az élet értelme halálra dolgozni magam.


Más meg nem nagyon van, max a gyári munka de azt meg rühellem. Előtte közmunkán voltam azt szerettem, mert változatos volt kaszálás stb. De a pénz az qrva kevés volt.



2019. márc. 6. 21:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
81%
Tudom miről beszélsz... Sajnos manapság a munka csak egy szükséges rossz... hiába dolgozunk ha alig kapunk érte valamit és ez mellett mindennek megy fel az ára plusz ott van a rengeteg Adó! Ahh ez egy ilyen ország itt mindent megtehetnek a melosokkal és nem tehetsz szinte semmit...
2019. márc. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
16%
Miért nincs szakmád? Akkor azt csinálnád, amit szeretsz. Én élek szerencsére.
2019. márc. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
2%

Nem bántani akarlak, de ha nem tanultál, nincs szakmád, akkor mit vársz?


Hány éves vagy egyébként?

Mert ha még viszonylag fiatalabb vagy akkor tanulhatnál, képezhetnéd magad.

2019. márc. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Technikumi végzettségem van, BP. lenne munka, de akkor se biztos, hogy ki jönnék jobban, mint itthon.
2019. márc. 6. 22:10
 5/16 anonim ***** válasza:
84%

Na ne gyertek ezzel a miért nem tanultál szöveggel, mert ideges leszek. Én például kotanultam a belemet éveken keresztül, olyan szakmát választottam, mégis robotolok havi 210-et, ünnep lnap, hétvégén, éjszaka 12 órában, szóval ne gyertek azzal, hogy nem tanult. Nem lehet mindenki ötezredik mérnök, meg ügyvéd, meg kellene fizetni a szakmunkát is, mert lassan nem lesz, aki bekösse a légkondit!


Kérdező, válts munkahelyet, például olyanra, ahova nem elég csak az érettségi és tanulj mellette egy versenyképesebb szakmát,vagy ha tudsz, menj el felsőoktatásra.

2019. márc. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
72%
*ahova elég
2019. márc. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos a legtöbb helyen ez a mókuskerék megy. A melós épp annyit keres, hogy megéljen, centire kijöjjön a megélhetéssel, félretenni szinte semmit nem tud, örülhet, ha a hétvégén picit tud pihenni. Ha meg lázadozik, akkor találnak helyette olcsóbb román, ukrán, stb. munkaerőt. Ha lenyomott több évtizedet 70 éves kora körül elmehet majd nyugdíjba, ahol leamortizált egészséggel nem éppen a legszebb nyugdíjasévek várnak rá. Sz@r, igazságtalan, kizsákmányoló rendszer ez. Az egész arról szól, hogy a piramis tetején henyélő puhatestű oligarchákat eltartsák a modern rabszolgák.
2019. márc. 7. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
59%
Tanultam, jó munkám van. Ledolgozom a napi 8,5 órát ahogy nekem kényelmes és azt csinálok amit akarok.
2019. márc. 7. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
85%
Tanultam, hogy jó munkám legyen, jelenleg munkanélküli vagyok.
2019. márc. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek 90% igy van ezzel a többségnek rossz elég undorító világot építettünk magunknak.A 10 % meg csak uralkodni akkar és semmit jót nem képes létrehozni ami nem áll az érdekében.
2019. márc. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!