Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Pető Intézet önkéntes munka?

Pető Intézet önkéntes munka?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Érdekelne,hogy a Pető Intézetben lehetséges e,illetve ha igen, hogyan tudnék önkéntes munkát vállani? A Semmelweis Egyetem Pető András szakán is gondolkozom a továbbtanulás kapcsán, mert felnőtt életemben szívesen foglalkoznék fogyatékkal élők segítésével. Viszont nem szeretnék elhamarkodott döntést hozni, és szeretnék tisztában lenni azzal, hogy mennyire bírnám ezt a feladatot mentálisan,így szívesen önkénteskednék bármilyen olyan helyen, ahol van erre lehetőség.
2019. márc. 15. 21:36
 1/4 A kérdező kommentje:
*Nem vagyok benne biztos,hogy a megfelelő kategóriába írtam a kérdést,elnézést
2019. márc. 15. 21:39
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyobb eséllyel kapsz hasznos választ, ha felhívod a Pető intézetet telefonon, rákérdezhetsz, hogy kit kell keresned és hogyan vállalhatnál önkéntes munkát. Ha ott nem tudsz, akkor tudsz-e máshol hasonló munkát végezni?
2019. márc. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

Igen nehéz lesz, mert nincs Pető Intézet, s nincs az SE-nek Pető András szaka.


Ha az SE Pető András Karára akarsz menni, írj, segítek.

2019. márc. 16. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Annyira szomorúnak tartom,hogy ilyenekbe belekötnek az emberek. Már telefonáltam nekik, kaptam választ, köszönöm, nem kérek a segítségedből.
2019. márc. 16. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!