Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Munkahely, kollégák

A kérdés

Pető Intézet önkéntes munka?

Sziasztok! Érdekelne,hogy a Pető Intézetben lehetséges e,illetve ha igen, hogyan tudnék önkéntes munkát vállani? A Semmelweis Egyetem Pető András szakán is gondolkozom a továbbtanulás kapcsán, mert felnőtt életemben szívesen foglalkoznék fogyatékkal élők segítésével. Viszont nem szeretnék elhamarkodott döntést hozni, és szeretnék tisztában lenni azzal, hogy mennyire bírnám ezt a feladatot mentálisan,így szívesen önkénteskednék bármilyen olyan helyen, ahol van erre lehetőség.

márc. 15. 21:36  Privát üzenet  

A válaszok
A kérdező kommentje:

*Nem vagyok benne biztos,hogy a megfelelő kategóriába írtam a kérdést,elnézést

# 1/4Időpont márc. 15. 21:39 Privát üzenet
Szerintem nagyobb eséllyel kapsz hasznos választ, ha felhívod a Pető intézetet telefonon, rákérdezhetsz, hogy kit kell keresned és hogyan vállalhatnál önkéntes munkát. Ha ott nem tudsz, akkor tudsz-e máshol hasonló munkát végezni?

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont márc. 15. 21:57 Privát üzenet

Igen nehéz lesz, mert nincs Pető Intézet, s nincs az SE-nek Pető András szaka.

Ha az SE Pető András Karára akarsz menni, írj, segítek.

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 55%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont márc. 16. 06:27 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Annyira szomorúnak tartom,hogy ilyenekbe belekötnek az emberek. Már telefonáltam nekik, kaptam választ, köszönöm, nem kérek a segítségedből.

# 4/4Időpont márc. 16. 13:25 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szeretnék a Sziget fesztiválon dolgozni, hallottam már a fesztivál önkéntes központról, de engem nem önkéntes munka érdekelne. Hogy lehet bekerülni fizetéses állásokra?
Önkéntes munka hol van Miskolcon?
Szolnokon önkéntesmunka?
Szeretnék önkéntes munkát vállalni egy szegény országban. Hogy találhatok ilyet?
Önkéntes munkat szeretnék vallalni külföldön. Mit ajánlotok?
Debrecenben jelenleg milyen önkéntes munka lehetőségek vannak?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Munkahely, kollégák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!