Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szolnokon önkéntesmunka?

Szolnokon önkéntesmunka?

Figyelt kérdés

Szeretnék önkéntesmunkát végezni, és mivel szolnoki vagyok, itt lenne a legideálisabb. Olyat keresek, ami nem diákoknak van (a kötelező 50 óra ledolgozása miatt), hanem valami felnőtteknek, fiataloknak.

Google nem nagyon adott aktuális munkát, de figyelem.

Esetleg olyan még szóba jöhet, hogy külföldön.

Ha tudnátok linkeket küldeni, vagy megosztani tapasztalataitokat, hálás lennék.



2017. ápr. 5. 22:34
 1/2 anonim ***** válasza:

A Civil Házban keresd az Önkéntes Centrumot.

Most megnéztem, van facebook oldala:


[link]


Különféle helyekre szokták felkérni az embereket, hogy önkénteskedjenek. Leginkább városi rendezvények, művházas rendezvényeken ruhatáros, kiállításon teremőr, legutóbbi például tavaszi gyermekétkeztetés.

Viszont szerintem megkereshetsz különböző egyesületeket, gondolok itt mozgássérült, látássérült...van-e szükségük önkéntesre. A látássérülteknél tudom, hogy szoktak lenni a rendezvényeiken önkéntesek, akik fogadják az érkezőket, útbaigazítják a rendezvény pontos helyére, ha vendégül látják a tagokat, akkor abban is segítkeznek...

2017. ápr. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2017. ápr. 8. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!