Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit gondoltok arról hogy a...

Mit gondoltok arról hogy a munkahely szerint ahol ma voltam interjún az okj-s tanfolyam az nem iskola?

Figyelt kérdés
Ràadàsul én betanitott munkàra pàlyàztam amihez nem kell végzettség, mit szàmit milyen iskolàm van?? Kérdezi hogy miért nincs középiskolám mi az oka? Mi köze hozzà?? Nagyon felbasott. Én tényleg csak munkàba akarnék àllni. Végül se igent se nemet nem mondott azt mondta majd értesit?? Meg brutto 150 a max amit adni tudnak?? Jol gondolom hogy abból marad kökemény 90 ezer tisztàn?? Mi ilyen nehéz ebben az orszàgban valami tisztességes munkàt talalni?? Mi lesz velem kössem fel magam?? Én hülye vagyok az érettségihez meg ilyenekhez nem birom lerakni. F

2019. márc. 20. 11:54
 1/9 anonim ***** válasza:
59%
Mi az kedvenc troll, ma az okjsokat akarod lehúzni? :)
2019. márc. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
Rossz helyen voltál. Ahol nagyon kell a munkaerő, ott nem kérdezik, van-e macskád, vagy hogy mi a kedvenc színed. Íratnak egy tesztet, amiből kiderül tudsz-e olvasni, és egy kicsit számolni, aztán ha sikerül, felvesznek. Betanitott munkával is lehet bruttó 200 ezer felett keresni, némi szerencsével a bruttó 300 ezer is megközelíthető. Vannak munkahelyek, melyek ingyenes szállást biztosítanak. Nézz szét a Jófogáson!
2019. márc. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Tudom hogy szokott itt lenni valami balazska de en nem az vagyok. A kerdes valos es komoly. Es aki nem tud valaszt adni az inkabb menjen innen.
2019. márc. 20. 12:00
 4/9 A kérdező kommentje:
Rendben. Szétnézek. Bàr nem igazàn az erösségem idegenekkel együtt lakni, de lehet nem lesz valasztasom.
2019. márc. 20. 12:03
 5/9 anonim ***** válasza:

Bocs, de nem lehet benne sose biztos az ember. Viszont ha ennyire lenézik az okjt, ne is akarj ide menni. Ezek hülyék és rabszolgát keresnek.

Viszont érettségi nélkül ennél többet nem fogsz érni egy munkáltató szemében se.

2019. márc. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igazad van nem artana az erettsegi csak az nagyon nehez szamomra az a gond.
2019. márc. 20. 12:08
 7/9 Noblesse Oblige ***** válasza:
61%

targoncásnak ha elmész (kell hozzá vizsga, amit hiány okából sokszor a cég fizet) simán kereshetsz 400-at is. Egy angoltanár ezért mondott fel, mert ott diplomával hányaveti órarenddel (nyelviskolában tanított) nem keresett 180-at. Végén elment targoncázni és dupla fizetése van.


Tényleg érdemes jófogáson körülnézni.

2019. márc. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
75%
ha leülsz, tanulsz és felkészülsz menne az az érettségi... én azt hittem gimiben buta szar vagyok, aztán rendőr akartam lenni... elkezdtem magamtól tanulni, rájöttem hogy a tanárok nem tudtak csak tanítani, és most a BGE-n tanulok egyetemistaként.
2019. márc. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
51%
OKJ Rubint Réka szerint az diploma.:))))))
2019. márc. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!