Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen jellegű munkáknál...

Milyen jellegű munkáknál gyakori, hogy "ajándékba adják" az ebédszünetet?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 3. 12:39
 1/9 anonim ***** válasza:
47%
3 műszakosnál.
2019. ápr. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Még csak olyan helyen dolgoztam, ahol nem kellett ledolgozni. Ügyfélszolgálat, irodai háttérmunka, recepciós, ilyesmi munkáim voltak.
2019. ápr. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én gyári betanított munkánál találkoztam ezzel.
2019. ápr. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

12 órás müszakban dolgoztam, ott akkor mehettünk enni, szünetre mikor mi jónak láttuk, mikor megengedte a munka mennyisége.


Ès egy kicsi irodában dolgoztunk. Itt a fönök elvárta, hogy ebéd idöben is vegyük fel a telefont, és ha jön valaki akkor azt fogadjuk, így mi meg mondtuk, hogy akkor viszont csak 8 órát leszünk ott, és akkor eszünk amikor tudunk. ÌGy munka idöben ettünk.

2019. ápr. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Erdelyi vagyok, itt kb az a ritka ha le kell dolgoznibaz ebédidőt.

Szoval inkabb orszag mint munkahely.

2019. ápr. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Mondjuk lehet...


Én ahány állásinterjún voltam, dolgoztam (akár diákmunkaként), mindössze 1 helyen nem kellett volna ledolgozni, de ott meg figyelmeztettek, hogy igen gyakoriak a túlórák.

2019. ápr. 3. 12:58
 7/9 anonim ***** válasza:
12%
Szerintem ez teljesen normális. Miközben ebédelsz, nem dolgozol, mire fel fizessék ki? Ennyi erővel az utazást is fizethetnék, mert néha Pesten belül is 1+ óra a tömegközlekedés a munkahelyre.
2019. ápr. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy már változott,de régen a közszférában nem kellett.
2019. ápr. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szokták fizetni az utazást ha messzebbről jársz be, vagy támogatják valamennyivel. Diákmunkáztam egy gyárban, ott fizetve volt 30p szünet benne a munkaidőben. Azóta irodában vagyok nem diákmunkán és 8 óra meg 30p szünet van.
2019. ápr. 4. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!