Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Tényleg van olyan, ahol...

Tényleg van olyan, ahol ténylegesen 8 óra a munkaidő és nem kell ledolgozni az ebédszünetet?

Figyelt kérdés
Hol van ilyen?
2019. febr. 6. 09:35
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg van, szerintem sok helyen
2019. febr. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
86%
Igen, az en munkahelyemen sem kell.
2019. febr. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
78%
Volt munkahelyemnél így volt. Csak 8 órát voltunk bent. De nem volt ebédidő. Ha éhesek voltunk akkor napi egyszer munka közben gyorsan bekaphattad a szendvicsedet. Ehettünk de a munka nem állhat le. Mi kértünk inkább fél órát , hogy normálisan tudjunk enni. Nem adta meg. Kiléptem. Így nem lehet dolgozni, hogy nincs szünetedet.
2019. febr. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
78%
ez érdekelne engem is- hogy van ez? hol lehet látni, hogy az ebédszünet ledolgozandó, vagy sem? és 6 óráshoz van ebédszünet?
2019. febr. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
66%

Igen, pl. nálunk. Irodai munka. Sok ismerősöm is szintén ilyen helyen dolgozik.

Nálunk az a lényeg, hogy elvégezd a munkát.

2019. febr. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
74%

nálunk semmiféle kijelölt szünet nincs irodai munka akkor állsz le amikor akarsz feltéve hogy a napi meló megvan


kutyát se érdekli az se ha a kijelölt 7.30-as kezdet helyett 8ra jössz én pl nem is tudom mikor voltam benn utoljára 7.30kor.

8nál előbb nem vaygok kutyát se érdekli munka megvan ez számít

2019. febr. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Gyárban dolgozok.2 kisebb,egy hosszabb szünet van,nem kell ledolgozni.
2019. febr. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Van ilyen hely. Több műszakos, 8 órás munkarendnél nem kell ledolgozni a szünetet. Csak egyrészt ezek egyre fogynak (a legtöbb helyen átállnak 12 órára), másrészt eleve okádék az egész.

Ezen kívül a közigazgatásban láttam még ilyet. Reggel 8-kor kezdődik a munkaidő, délután 4-kor ér véget, az ebédszünet pedig szigorúan a munkaidő része, nincs mese. A munkaidejüket irigylem (pénteken délután 2-ig csökkentett üzemmód, 2 után senki sincs benn, egyébként meg fél 9-9 között ildomos elkezdeni a munkát), a fizetésüket kevésbé.

2019. febr. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
40%

"Ezen kívül a közigazgatásban láttam még ilyet"


És a bérezésüket is irigyled? Ismerős közszférában államkincstárnál diplomával tizensok évvel a háta mögött kap valami 190 bruttót...


Miközben a 20 éves takony kölke elmegy suli mellett étterembe mosogatni kisegíteni és 10-et a kezébe kap /nap....

mosogatásért 10/nap a kézbe ő meg diplomával fele ennyit kap kézbe /nap...

ezt is irigyled?

2019. febr. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk 30 perc ebédidő van szellemi dolgozóknak. Ami nem számít bele a munkaidőbe. Tehát le sem kell dolgozni.
2019. febr. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!