Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Decathlonba érdemes dolgozni...

Decathlonba érdemes dolgozni 4 órába? Van erre lehetőség egyáltalán? Sporttanácsadó munkakör

Figyelt kérdés
Behívtak interjúra de jelenleg én dolgozok máshol ezért egy 4 órás opcióra gondoltam első körbe mert a kertészkedést én nem szeretném otthagyni amit 6 órába csinálok egy autókereskedésbe..
2019. ápr. 5. 14:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Az interjún kérdezd majd meg, hogy ilyen terved van, van-e erre lehetőség? Kizárni nem lehet semmit, majd ők megmondják. Az üzlettől is függ, hogy milyen embert keresnek.


Hogy érdemes-e, azt te tudod, nyilván plusz pénz lenne. Ha nagyon vacillálsz, akkor maximum kipróbálod és elmész ha nem tetszik, nem kell életed végéig ott lenni.

2019. ápr. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezen a véleményenem vagyok én is igen,hogy a mostani munkám ahol lassan 2 éve ott vagyok és szeretem csinálni nem feltétlen adnám fel emiatt..De mivel a pénzem nem a legtöbb szeretném a 4 órásat első körbe mert ha mégse jön össze akkor ne munka nélkül üljek itthon..Corvinról van szó egyébként..
2019. ápr. 5. 15:23
 3/4 anonim ***** válasza:
Mikor lesz az interjud?
2019. ápr. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Április 18


Mondta a pasi hogy több órás lesz az interjú..De ha lehet menni 4 órába az se baj,az se érdekel ha 2 helyen kell dolgozzak...A karácsonyi időszakom is ilyen volt,munkából mentem munkába.

2019. ápr. 5. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!