Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek mit érezhetett...

Szerintetek mit érezhetett amiatt, hogy leépítettem?!

Figyelt kérdés

Van a munkahelyemen egy srác, akibe belezúgtam. A gond az, hogy mindketten fiúk vagyunk és ő állítása szerint hetero.


A srác nem tud az érzéseimről, viszont állandóan írogatott.


Tegnap este is rám írt munka után, majd mivel elegem lett az érzéseimből, azt mondtam neki, hogy felmondtam és mivel már nincs közös pont már az életünkben, lezárnám ezt a beszélgetést.


Ő nem reagált semmit.


Viszont nem momdtam fel, csak vele nem akarok beszélgetni.


2019. ápr. 5. 21:31
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez a lépés se nem korrekt, se nem bátor... De ettől még valahol megértem, viszont pont egy ennyire átlátszó hazugság azért elég rossz választás volt.


Csalódott és dühös, értetlen, sértett, vagy akár indiferens. Bármelyik lehet, ennyiből nehéz megmondani főleg úgy, hogy te ismered és te látod majd a reakcióit is.

2019. ápr. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!