Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért viselkedik így? Többet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így? Többet érezhetett, mint puszta barátság?

Figyelt kérdés
Volt egy nagyon jó fiúbarátom, akivel évekig jóban voltunk. Eleinte egy verseny hozott össze minket, és igazából akkor figyelt fel rám, mikor én is kezdtem jobb lenni. Onnantól kezdve mindig jött utánam, jókat beszélgettünk szünetekben, később már a padtársam is lett, mindig jókat viccelődtünk, sokszor mentünk együtt haza. Mikor új suliba kerültünk, egyik osztálytársam megkérdezte, hogy mit gondol rólam. Meg mindig érdekelte, hogy mi van velem. Sajnos nagyon összevesztünk, olyannyira, hogy már köszönni se szoktunk. Ő próbált velem kibékülni, másokon keresztül, de akkoriban még nem voltam erre hajlandó. Azután ugyanúgy érdeklődött a hátam mögött, kérdezgetett rólam a barátaimtól, sőt még a tanáraimtól is. Ha meglátott a folyosón, úgy tett, mint aki észre sem vesz, de közben sunyi mosoly ült ki az arcára. A szalagavatón végig bámult, még a táncunkat is kiült megnézni. Szerintetek?
2018. márc. 4. 13:33
 1/5 anonim ***** válasza:
63%
beszélj már vele, az ég szerelmére
2018. márc. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
47%
Maximum csak hitegeted magad hogy neki ez rosszul esik hogy nem beszelsz vele. Magadat szivattad meg es valoszinu hogy mar el is felejtett
2018. márc. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Én is csak az első válaszoló tanácsát ismételhetem meg. Ha tényleg olyan jó barátok voltatok egykor, akkor legjobb, ha tisztázod vele a dolgokat. Nem tudom, min vesztetek össze, de ha kicsi esélyt is érzel rá, hogy meg tudnád neki bocsátani, akkor érdemes vele megbeszélni a dolgot. Nem lehet előre megjósolni, hogyan jöttök ki a dologból, de az biztos lenne, hogy egy kérdéssel kevesebb kavarogna a fejedben.

A szalagavatódat említve, gondolom végzős vagy. Használd ki a maradék két hónapot, hogy az ilyen ügyeket elintézd.

2018. márc. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem lehetett akkora barátság, ha az új suliban rögtön összevesztetek és nem tudtátok megbeszélni. Egy igazi barát ilyet nem csinál.

De igazából te vagy az, aki folyamatosan vele foglalkozol. Érdekes módon mindent tudsz róla, hogy kivel beszél, hogy mit csinál... még a folyosón is állandóan őt bámulod, ő pedig ugye észre sem vesz.

De a te szemed állandóan őrajta van, minden mozdulatát követed. Még a tánc közben is végig azt nézted, hogy ő néz e.

Gondold csak át, akkor ki is érez valószínűleg többet a másik iránt? Bizony. TE.

Aztán lehet, hogy csak azért érdekel hirtelen, mert tojik a fejedre, és az ugye a lányok büszkeségét mindig sérti.

Mindenesetre inkább írj rá vagy menj oda hozzá és mondd meg neki, hogy szeretnéd megbeszélni a dolgokat, és örülnél, ha újra barátok lennétek, vagy épp randiznátok.

Ha meg nem érdekel, akkor meg akadj le róla. A kémek nem mászkálnak ennyit senki után, mint te ez után a srác után. :D

2018. márc. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amúgy pontosan mióta nem beszéltek és nem köszöntök egymásnak? Mert ha ez már évek óta így megy, akkor kizárt, hogy bármit is érez irántad. Ha csak barátként is kedvelünk valakit, akkor azt nem tojjuk le évekig. Ha egy kicsit is hiányoztál volna neki, biztos, hogy lépett volna valamit. De ez rád is igaz, csak gondolom piszkálja az önérzeteteket, és ezért kérdezgetitek a többiektől, hogy mit csinál a másik.
2018. márc. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!