Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szlovákiai lakosként mennyi...

Szlovákiai lakosként mennyi esélyem van Magyarországon munkát találni?

Figyelt kérdés

Természetesen amint lesz munkahely, már költözöm is, de sajnos a legtöbb helyről még csak vissza sem jeleznek. Nagyon elkeserítő ez. Elsősorban azért is szeretnék Magyarországra menni, mert több a munkalehetőség, mint itt, ráadásul a páromhoz is közelebb lennék utazás szempontjából. Körülbelül 20 helyre jelentkeztem, de még szinte sehonnan nem jeleztek vissza. Természetesen olyan munkalehetőségek után néztem, amely a végzettségemhez megfelelő, vagy nem kell hozzá végzettség sem pedig munkatapasztalat.


Kétségbe vagyok esve, mert nagyon kéne a munkahely, de ugyanakkor elkeserítő is, hogy mindenhol azt szajkózzák, hogy munkaerőhiány van, mégsem kell az ember sehová.


2019. ápr. 9. 20:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Esetleg Pozsony/Kassa szóba jöhetne? Pozsonyban például magasabbak a fizetések, mint Budapesten.
2019. ápr. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem beszélem olyan jól a szlovák nyelvet. Meg leginkább Győrre gondoltam.
2019. ápr. 9. 23:24
 3/3 anonim ***** válasza:
Győrben dolgozik a párom (Győrtől 15 kmre lakunk) és sok szlovák munkatársa van, szóval van lehetôséged.
2019. ápr. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!