Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha a későbbiekben dolgozni...

Ha a későbbiekben dolgozni akarok egy cégnél, jelent bármiféle előnyt, ha diákként ott diákmelóztam?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 12. 21:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy jelent.
2019. ápr. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen,az alatt az idő alatt már meg tudtak ismerni kicsit,hogy dolgozol,komolyan veszed e a feladatod,lehet e rád számítani stb,ha ügyes voltál arra általában emlékeznek:)
2019. ápr. 13. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg voltak veled elégedve akkor igen.
2019. ápr. 13. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :)

Ez akkor is így van, ha diákként nem azt csináltam, mint amit rendes dolgozóként csinálnék? Pl. egy gyógyszergyárban diákmelósként csak gyógyszereket csomagolok meg válogatok, később viszont laborban dolgozhatnék. (Mondjuk elvileg diákként is dolgozhatnék laborban, de az nagyon nagyon ritka, hogy oda beengednek diákokat.)

2019. ápr. 13. 10:05
 5/5 anonim válasza:

"Igen,az alatt az idő alatt már meg tudtak ismerni kicsit,hogy dolgozol,komolyan veszed e a feladatod,l“


Már feltéve hogy van ott még bárki aki emlékszik rám egyáltalán.... én anno diákként dolgoztam sokat egy logisztikai cégnél majd 1 évre rám immáron diplomásként odamentem. 1 év és egy ismerős arc nem volt de senki. A kutya se ismert azok akik diákként munkatársak voltak kivétel nélkül elhúztak /kirúgták őket addigra.

De még vezető beosztásúak se.

És csak 1 év telt el nem 10.

Aztán 2-3 hónap ott töltött idő után megtudtam miért is tűnt el 1 év alatt mindenki.

én is eltűntem 3 hónapra rá hogy beléptem.

2019. ápr. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!