Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen lehetőségeim vannak,...

Milyen lehetőségeim vannak, hol dolgozhatnék így?

Figyelt kérdés

Most végzek majd gimnáziumban, német B2 nyelvvizsgám és érettségim lesz. Emellett angolul is tudok (bár a nyelvvizsgám abból még nincs meg). Jogosítványom még nincs.

Hol dolgozhatnék így nyáron szerintetek, milyen munka érné meg, ahol nem csak 100 ezret keresek? Ha esetleg körülbelüli árat is tudtok írni, azt is megköszönöm. Ősszel kezdem az egyetemet (ha felvesznek), és ha olyan munka, esetleg egyetem mellett is csinálnám tovább.

Terveim között van a jogosítvány és esetleg egy autó.

18/L



2019. ápr. 15. 17:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Egy város vagy megye nem ártana.
2019. ápr. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A húgom idegenvezetőként kezdett el bedolgozni. nem úgy, mint a hivatásosok, hanem segítőként, aki ott van még a csoporttal. Aztán cégnél segített a nyelvtudásával tolmácsolással meg kísérgetéssel az egyetem mellett. Próbálkozz meg a közeli turisztikai szervezeteknél, hogy keresnek-e fiatal lányt csoportok mellé vagy más segítségnek a német és angol nyelvtudásoddal. Fontos lehet, hogy nem akarsz fix munkaidőt, bevállalsz esti, éjjeli kíséretet is vagy olyat ha sokat kell utazni a csoporttal. Hogy pénzt mennyit lehet manapság keresni vele, azt nem tudom, bocsi.
2019. ápr. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Pest megye, Budapesthez közel lakom.
2019. ápr. 15. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!