Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nálatok is sokan házasok a...

Nálatok is sokan házasok a munkahelyen?

Figyelt kérdés

Egyetem után most először dolgozok "igazi" munkahelyen, az átlag életkor az minimum +10 hozzám képest, szóval mindenki olyan 32-35 éves, egy valakit leszámítva a csapatunkból (~10 fő) mindenki házas, vannak akik már gyereket is várnak.


Nagyon kívülállónak érzem magamat ilyen szempontból, mert nekem az eddigi 22 évemmel még egy párkapcsolatom sem volt, viszont jelenleg még nem érzem úgy, hogy itt lenne az ideje. Persze jó lenne, hogyha lenne a látóhatáron belül egy hozzám illő lány, de úgy érzem, hogy inkább a karrieremet kéne megalapoznom most.


2019. ápr. 17. 17:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
32 évesen házasok, akár gyerekük van, ami teljesen normális, és elfogadható. Te 22 vagy még, mi a probléma? Én is annyi vagyok, de 30 előtt akarok gyereket, pedig még egyetemre járok.
2019. ápr. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én 37 vagyok, szerintem sose lesz feleségem és gyerekem, nem is tervezek. Miért? Mert nekem így tetszik. Biztos majd a kollégák "elvárásaival" foglalkozom.
2019. ápr. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Pont hogy nem. Szingli és össze-vissza kavaró 40 évesek gyülekezete. Még az is ritka, hogy valakinek normális párkapcsolata legyen, nem hogy házasságban éljenek.
2019. ápr. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

10 évvel fiatalabb vagy, manapság ritkán házasodnak ilyen fiatalon, sőt lassan a 30 alattiak is kuriózumszámba mennek majd.

Ennyi idősen simán lehet, hogy ők is szinglik voltak, de ha nem, akkor sem vagy elkésve semmivel.

Én egyébként többségében nyugdíjasokkal dolgoztam együtt 17-18 évesen diákmunkásként, na hát nekik még unokáik is voltak, nekem meg még egy rendes kapcsolatom sem :D nem éreztem magam rosszul egyáltalán, más életszakaszban voltam, mint ők. Nálad is ez a helyzet, még ha nem is olyan drasztikus a korkülönbség.

2019. ápr. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
10 évvel idősebbek, 10 évvel előtted is járnak, mi ebben a fura?
2019. ápr. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Igazából munkahelye és a dolgozók minőségi összetétele válogatja, hogy miképp viszonyulnak hozzá. Engem volt ahol avval csesztettek, hogy mi az, hogy 24 évesen még nincs gyerekem.
2019. ápr. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk mindenki házas a munkahelyen, egyedül csak nekem nincs senkim. Se gyerekem, se párom. Rosszul érzem magam sőt kívülállónak, hogy én nem tudok bekapcsolódni a beszélgetésekbe. Ezért csendben ülök és hallgatom a többieket ahogy beszélgetnek. Bár nálunk csak egy 30on felüli van a többiek 40 és efölött vannak.


27/N

2019. ápr. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nálunk is mindenki házas már vagy legalábbis van gyereke, esetleg évek óta együtt él a pasijával, aztán fiatalabb nálam. Nekem nincs senkim, de nem zavar meg semmiben, hogy nekik van, bőven találunk közös témát így is. 27 éves nő vagyok
2019. ápr. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

#2

"Én 37 vagyok, szerintem sose lesz feleségem és gyerekem, nem is tervezek."


Én 36 vagyok, szerintem sose lesz férjem és gyerekem. Eddig nem is terveztem.


Ez egy akkora párhuzam, hogy majdnem azt írtam, ismerkedjünk már meg. :) :) :)

2019. ápr. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
9: Azt egy szóval sem mondtam, hogy párt sem akarok. :D
2019. ápr. 18. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!