Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért gondolják sokan gáznak...

Miért gondolják sokan gáznak ha iskolában, munkahelyen, rokonoknál használjuk a mosdót ha kell?

Figyelt kérdés
2011. máj. 4. 20:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Senki nem gondolja gaznak, max. nagyvecezni kellemetlen. En pl. sokaig nem tudtam elintezni, csak otthon, mert van, akinek kell hozza egy nyugodt kornyezet. Pl. engem zavar, ha mas is ott van, de ha muszaj, akkor muszaj. Nem ciki, csak nem a legidealisabb.
2011. máj. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Sokáig nekem sem ment máshol a dolog, de koliban, és reggeltől estig tartó órákon megszoksz, vagy megszöksz.
2011. máj. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is azzal van probléma, hogy jobban szeretem nyugodtan elvégezni a dolgomat, márpedig ha van mellettem valaki a másik kabinban akkor ez nem megy. Mivel sokszor reggel 8-tól este 8-ig suliban vagyok + dolgozom, ezért olykor megszorulok, így már kezdek hozzászokni, de ilyenkor is próbálom megtalálni az eldugottabb mellékhelyiségeket.
2011. máj. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!