Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti elvállalnátok? Egyetem...

Ti elvállalnátok? Egyetem mellett teljes állás!

Figyelt kérdés

21 éves srác vagyok, harmadéves egyetemista. Vidékről jöttem fel Pestre Japán nyelvet tanulni az egyetemen, gyakorlatilag azért hogy elszabadulhassak az otthoni vidéki élettől.


Több mint egy éve tudtam csatlakozni egy nagy multicég gyakornoki programjához ahol könyvelő gyakornokként kezdtem el dolgozni heti 30 órában. Mindezt az egyetem mellett.


1 év után, diploma nélkül teljes állású könyvelői pozíciót ajánlottak nekem, viszont nekem még van 1 év az egyetemből, mert csúsztam. A szakdolgozatom megírtam most, néhány szabadon választható tárgyam maradt és a záróvizsgám.


Ha úgy veszem föl az órákat, hogy estére, meg tudom oldani a napi 8 órát.


30 óráért 100 ezer forintot kaptam, most 40 ért 240 ezret kapnék.


Ti belemennétek?


21F


2019. ápr. 21. 17:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Ha meg tudod úgy oldani, hogy ne a tanulmányaid rovására menjen és bírnád egyszerre a kettőt, akkor hajrá!


Egyébként Te hogy osztod be az idődet/energiádat, hogy egyetem mellett már így dolgoztál korábban is, amennyiben nappali tagozatos vagy...

2019. ápr. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nettó 240.000? Akkor egyértelműen igen.

Szakdolgozat kész, záróvizsgára van egy éved felkészülni, a szabadon választható tárgyak meg napközi szint. Szóval ha az idődet be tudod osztani (órára járás és munkában is meglegyen a heti 40 óra, mondjuk rugalmas munkaidőkerettel) akkor nyugodtan vágj bele

2019. ápr. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyértelműen igen,ha nem megy a tanulás rovására.
2019. ápr. 22. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igen nettó 240,000. Ráadásul most költözöm majd össze albérletbe a barátnővel így több időm marad, hiszen nem kell átmenni hozzá, bent találkozni a városban stb. És a pénz is jól fog jönni.


Mások csak diplomával és ilyen képzettséggel kapják meg a pozíciót. Nagy lehetőségnek érzem.

2019. ápr. 22. 10:30
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha betudod mellette fejezni az iskolát, akkor fogadd el, igen. Nem egy egetrengető fizetés ez, de ennyi idősen, ennyi tapasztalattal "kezdő fizunak", egyetem mellett szerintem nagyon jó, szóval hajrá!
2019. ápr. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!