Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyi idő volt a legtöbb,...

Mennyi idő volt a legtöbb, amit folyamatosan munka nélkül töltöttél?

Figyelt kérdés
Egyhuzamban mennyi ideig voltál legtovább munkanélküli és hogy viselted? Kérlek kíméljetek meg az olyan választóktól, hogy mondjuk 18, mert akkor kezdtem el dolgozni. Úgy értem, hogy megszűnt a munkahelyed és utána mennyi idő telt el a következőig. Kíváncsi vagyok ki bírta a legtovább.

2019. ápr. 25. 15:11
 1/8 anonim ***** válasza:

Másfél év.

Leszámítva közben az alkalmi "maszek" munkáimat, amivel azért havonta 20-30 ezret összevakartam.

Egyébként meg emellett tanultam közben, elvégeztem egy OKJ-s képzést, meg autodidakta módon is tanultam ezt-azt.

2019. ápr. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%
4 nap. Nem megszűnt, én mondtam fel, mert monoton, unalmas volt a munka, olyan feladatokat adtak amit nem akartam, ráadásul a bérminimumért. Itt izgalmasak a feladatok, fejlődök és több mint a duplájat keresem, plusz a helyközi bérletet 100%-ban állják.
2019. ápr. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Diploma után pár hétig nem volt munkám. Keresgéltem és egy gyorsétterembe felvettek. Utána, ha váltani akartam, addig nem mondtam fel, amíg nem vettek fel valahova.
2019. ápr. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy év. Egy teljes hosszú év. Első munkahelyem után, ahol 3 évet voltam és a végére idegileg annyira taccsra vágtak, hogy majdnem kórház lett a vége. Vidéken éltem, nem volt utána sok másik lehetőség és nem is igyekeztem vissza. Nagyon nem akartam a felnőtt életet. De aztán egy évvel később már annyira csesztettek otthon (amúgy jogosan), míg végül megembereltem magam, és feljöttem pestre dolgozni. Utána még egy hasonló lelki megrogyást követően volt egy fél éves kihagyásom a második munkahelyem után, onnan aljas módon rúgtak ki. Ezt az időszakot jóval lehangoltabban viseltem, és keresgéltem is, de nem nagyon volt olyan, amit bevállaltam volna, meg nagyon rám tört a kishitűség is. Ezek után már nem volt több kihagyás. Idén lesz 10 éve, hogy beléptem a dolgozó emberek csúf világába. Mostanra már megszoktam. Már nem maradnék itthon szívesen. (még akkor se, ha megtehehetném anyagilag) A kihagyásaimra így utólag nagyon nem vagyok büszke.
2019. ápr. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hivatalosan 17 hónap, persze közben feketéztem és volt munkatapasztalatom.
2019. ápr. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
4 honap.
2019. ápr. 26. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

0..:) ha munkanélkülin is voltam azaz 2 evet, akkor is maszekoltam.

Jó munkahelyem van :)

2019. ápr. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
93%
2003 óra nem dolgozok amiota nyertem a lottón
2019. máj. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!