Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miskolc, Joyson ( Takata )?...

Miskolc, Joyson ( Takata )? Milyen ott dolgozni?

Figyelt kérdés

Miskolcon keresnek operátori pozicíóba embereket, a Joyson vagy régi nevén a Takata gyárba.


Aki esetleg dolgozik, vagy dolgozott ott mondana pár tapasztalatot?

Voltam interjún, ahol a bőrös részlegre kínáltak állást.



2019. ápr. 25. 23:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia 2 évet dolgoztam a Joysonnál. A bőrös részlegen is jártam. Nem a legegyszerűbb munka, de meg lehet tanulni. Ha jól emlékszem valamennyivel többet is fizet. Kipróbálhatod magad, ha nem jön be akkor meg tovább állsz egy másik céghez. :)
2019. ápr. 26. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2%
A bőrt ott is húzogatják?
2019. ápr. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én is dolgoztam a bőrözésen kézi nyújtáson. Nem volt rossz.

Voltam légzsák összeszerelésen is, ott féltem egy kicsit, hogy a gép behúzza a kezem is. Persze van biztonsági rendszer és én idítottam manuálisab, de csa félelmetes belehajolni derékig egy hajtogató gépbe.

Voltam elekttonikán is. Az monoton volt és úgy tudom az ukrán time and space csapat átvette a gyártást.

A bőrözés volt a legjobb. De ha neked nem jönne be, 3 hónap próbaidő alatt bármikor eljöhetsz.

2019. máj. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!