Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nagyon gáz ez? Szerintetek?

Nagyon gáz ez? Szerintetek?

Figyelt kérdés
Gáz, hogyha 24 évesen jöttem rá mit szeretnék tanulni? Illetve az gáz,hogy eddig csak 3 munkahelyem volt, és 1 évig munkanélküli is voltam? 24L
2019. máj. 9. 15:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2019. máj. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ebbe semmi gáz az ember ilyen fiatalon még keresi az útját,alig van olyan fiatal aki elsőre el tudja dönteni mit szeretne tanulni,illetve mivel szeretne foglalkozni később
2019. máj. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz
2019. máj. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
54%
Nem gáz egyáltalán. Én 25 vagyok, 1,5 évig én sem dolgoztam, személyes okokból, de előtte lett egy felsőfokú okj-m és egy diplomám, mindkettő érdekelt, örülök, hogy megcsináltam, szerettem is tanulni, de egyik sem a nagy álmom. Abba most fogok belevágni, ha sikerül a felvételi. Mire azzal végzek, már benne leszek a 30ban :) Igazából tanulni sosem késő.
2019. máj. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ákos is sokáig Kereste az Útját. ^_^
2019. máj. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 piriiiii ***** válasza:

Jó kérdés, hasonló helyzetben vagyok (csak én 22), én egyetemet hagytam ott, mert rájöttem, hogy hiába szeretem és tartom szépnek azt a szakmát, nem akarom végigcsinálni... Előtte passzív féléven voltam, dolgoztam, de mintha csak úgy éltem volna a világba, nagyon céltalanul, bánom azt az időt. Azóta meg sehogy se haladok előre, jelenleg rendes munkám sincs (ide-oda vergődök), és bár nem az én hibám, hogy nem találok normális munkát, én nagyon gáznak érzem. Viszont szeretnék majd elkezdeni egy másik képzést, csak sajnos ebben a ku rva országban nem könnyű eldönteni, miből tud az ember megélni...

A környezetemben van, aki megértő és azt mondja, nincs ezzel gond, idővel minden a helyére billen, és van (főleg a szeretteim közül), aki szinte le is néz, főleg az egyetem miatt. Sok mindent máshogy csinálnék az elmúlt, lassan 10 évből.

Gáz szerintem akkor van, amikor az ember egyáltalán nem próbál előrejutni, főleg, amikor tud valakire támaszkodni, és nem is érzi azt, hogy kéne próbálkoznia... szépen, kényelmesen elvan, és azt hiszi, ez így a jó.

2019. máj. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!