Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha a kettő közül kellene...

Ha a kettő közül kellene választani, akkor patológusok vagy válóperes ügyvédek lennétek?

Figyelt kérdés
Elméleti kérdés; csak ebből a kettőből lehet választani, kitérő válaszokat nem kérek.

2019. máj. 13. 22:30
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Patológus leszek :)
2019. máj. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
71%
Patológus; nem egy stresszes valakinek dolgozok, nem drámába csöppenek.
2019. máj. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
94%
Patológus, abból is ha lehet, törvényszéki szakértő.
2019. máj. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
29%

Kedves kérdező, két választási lehetőséget adtál meg, aki azt írta, hogy válóperes ügyvéd lenne, lepontoztad, aki meg azt írta, hogy ügyvéd azt is.

Akkor most én kérdezek.

Mi a helyes válasz? Egyik sem?

2019. máj. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
77%
Patológus.
2019. máj. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
95%
14; szerintem nem a kérdező pontoz le, hanem - ha valaki válóperes ügyvéd lenne inkább, az azokat pontozza le, aki patológus lenne és fordítva ugyanúgy megy a lepontozás.
2019. máj. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Metionin ***** válasza:
83%
Patológus. Szerettem volna de csak 2. szakvizsgaként lehet megcsinálni és nem akartam ezért elvégezni egy orvosit plusz egy szakvizsgát még előtte. Nem bírtam volna pénzzel addig a kolit meg mindent, orvosi mellett meg nem lehet annyit dolgozni hogy kijöjjön az ember ha nem támogatják otthonról. Főleg hogy végzés után is kihalásos alapon vannak az állások.
2019. máj. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!