Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek is nagy hiba volt...

Szerintetek is nagy hiba volt introvertált emberként olyan hivatást választani, amelyben emberekkel kell, majd foglalkozni?

Figyelt kérdés

Még nem fejeztem be az egyetemet, kb. a felénél járok.


Sajnos a szociális képességeim nem a legjobbak, de szeretem azt amit tanulok, és szeretnêk ezzel foglalkozni.


2018. ápr. 22. 15:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mit tanulsz?
2018. ápr. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
En diakmunkaztam eladokent, nem sima kasszas hanem olyan elado, akinek foglalkoznia is kell a vevokkel. Sokat fejlodtem es hatarozottabb is lettem az emberekkel, fejlodott a kifejezokepessegem is, mivel sok problemas esetet kellett kezelni. Tehat nem hiszem, hogy hiba lenne, ha eleinte szokatlan lesz, majd belejossz ugyis.
2018. ápr. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem. A saját korlátaidat segít máshogy látni, ráébredni valótlanságukra és feloldani őket. Hajrá! Ha így döntesz én szorítok neked.
2018. ápr. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlen rossz, de a mai emberek nagyon nagy többsége fura gondolkodással bír, amihez inkább jobb az extrovertság, ha sikert akar elérni egy segítő. Viszont:

1, Nem feltétlen az a jó szakember, akinek fullra van szociális képessége ezen a területen;

2, Egy picit rátanulva még lehet kutató, elemző tevékenységet is végezni ezen a területen (lásd.: pl.: Ladányi János);

3, Lehet tanácsadói tevékenységet is végezni, ahol kevés szociális hozzáállás, introvertsággal is lehet eredményeket felmutatni (munkakeresési-, életviteli tanácsadó, stb.).

2018. ápr. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiba, mert nagyon kevés olyan terület van, ahol nem kell emberekkel foglalkozni (legalább a munkatársaiddal kell), a legtöbb esetben megkerülhetetlen. Én is introvertált vagyok, szintén emberekkel dolgozom. Sokat fejlődtem a kommunikáció terén, nem érzem elviselhetetlennek, amit csinálok, de az igaz, hogy sokszor kimerülök. Gyakran az egész hétvégét egyedül töltöm, így töltődöm fel.
2018. ápr. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha szereted, amit tanulsz, akkor a munkádban működni fog, ettől még a magánéletedben lehetsz más.
2018. ápr. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Introvertált tanár vagyok. 😉
2018. ápr. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Introvertált vagyok, aki egész nap emberekkel foglalkozik. Nem könnyű, de szeretem, amit csinálok.

Viszont a munkahelyemről azonnal hazamegyek és szabadidőmben egyetlen embert sem szeretnék látni :D

Szerintem nem volt hiba a pályaválasztásod, ha szereted, amit választottál.

2018. ápr. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!