Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Depressziós kollégával /...

Depressziós kollégával / beosztottal hogy kell bánni? El kell neki nézni bizonyos dolgokat, mert ártanánk vele vagy nem szabad engedékenynek lenni felé, mert azzal ártunk vele?

Figyelt kérdés

Egy barátom munkahelye (és nagyjából azt dolgozza, amit én - iroda);


Pl késik (beért az épületbe, csak még kint ácsorog a folyosón és beszélget vagy sír), gyakran elkéredzkedik haza korábban, hosszabb szünetekre kijárkál (csapatmunka, így az alatt az idő alatt a másik végzi az ő munkáját), rosszul lesz és munkaképtelenné válik órákra, stb.


Depresszió okozza.


Ilyenkor mi a jobb - jobb rászólogatni, mert akkor nem süllyed mélyre és összeszedi magát, nem hagyja el magát vagy inkább engedékenyebbnek lenni, elnézni a fent leírtakat, mert, ha rászólnának és figyelmeztetnék, azzal zuhanna mélyebbre? Nem tudom melyiket tanácsoljam a barátomnak.


Egy depressziós munkaerőt milyen módszerrel lehet ösztönözni, hogy csapatjátékos legyen? (Tapasztalatból is írhattok).


Amit tudok még, hogy szerelmi bánata van.


Előre is nagyon szépen köszönöm a válaszokat!



2019. máj. 16. 12:19
 1/3 anonim ***** válasza:
73%
Fönöknek el kellenne küldenie. Menjen orvoshoz és utànna vàllalljon munkàt. Am lehet nem is depresszios masnak is biztos van szerelmi banata megse viselkedik igy.
2019. máj. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Én adtam egy zöld kezet Neked azért, mert szántál időt és írtál (csak kiemeltem, mert látom, hogy 0%-ra pontoztak).


Akik lepontozták; mi a véleményük?

2019. máj. 16. 13:52
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Lehet,hogy nem is depressziós, csak egy kicsit antiszociális,vagy valami.


Ha tényleg depressziós,nem kell rászolni,mert lehet,hogy elvesztett valakit stb.


Az #1 igaza van.

Beszélj a főnökkel,hogy küldje el orvoshoz.

És ha tényleg depressziós,valamint nem tud kigyógyulni,akkor meg el kell küldeni (kirúgni).

2019. máj. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!