Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek mennyi lehet a...

Szerintetek mennyi lehet a reális nettó bérigény Budapesten végzettséget nem igénylő irodai munkára, pár év munkatapasztalattal?

Figyelt kérdés
2019. máj. 21. 18:51
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
"Az meg, hogy Te idehányod a hülyeséged a pesti közmunkával kapcsolatban, 2 felhasználóról is, senkit nem érdekel. :D" ember eleve nem is lehet két felhasználója senkinek mert egy ip-ről egyet enged. A statisztikával kapcsolatban mi nem ilágos, ott az Eurostat is pl ha a magyarnak nem hiszel. KÖzmunka vagy nem ha 50ezerért vállanak munkát Pesten hidd el 100-ért is fognak. MInt írtam sokaknak másodállás kell csak.
2019. máj. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:

"ember eleve nem is lehet két felhasználója senkinek mert egy ip-ről egyet enged."


Duma.


"KÖzmunka vagy nem ha 50ezerért vállanak munkát Pesten hidd el 100-ért is fognak."


Te lehet, de akinek van esze, nem vállalja.

Fogadd el!

2019. máj. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:

"de akinek van esze, nem vállalja."


Ez nem ész kérdése. hanme annak a kérdése felvesznek máshova ahol többet adnka vagy nem.... ha nem, akkor bizony megyek 100-ért melózni még mindig jobb a semminél.


Ha meg oda se vesznek fel még 100-ért se, akkor közmunka 57-ért. Mi mást lehetne tenni.


Mi a nem érthető ebben fel nem foghatom.


Igen, van akinek egy 100-as állás a realitás és lehet pofázni hogy így meg úgy-és felveszik máshova? Nem.


Akkor mi marad? ez.

2019. máj. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
Én 215 nettót kaptam kezdő fizunak hasonló munkára, amihez kellett nyelvtudás, és ez a legjobb volt, amit az állásinterjúk során ajánlottak. Ha végzettséget és nyelvtudást nem igényel, én egy 150 körül mondanám reálisnak, nagyon max. 180. De vannak helyek, ahol ilyenért 120-akkal akarják kiszúrni az ember szemét (és nem, ez alatt nem a kávéfőzős meg pult mögött mosolygós állásokra gondolok).
2019. máj. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!