Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ingaltanirodába irodai asszisz...

Ingaltanirodába irodai asszisztensként a nettó 200-220 ft bérigény sok?

Figyelt kérdés
2 diplomám van (gazdasági, pénzügyi). Több mint 5 év vezetői asszisztens tapasztalatom van. Angolt napi szinten használom
2019. jan. 1. 16:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
72%
nagyon kevés, szerintem minimum nettó 200000 ft-t kérj most 200 ból egy napi kajád se jön ki...
2019. jan. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Elírtam. Bocsánat nettó 200-220 ezer ft :)
2019. jan. 1. 17:12
 3/14 anonim ***** válasza:
49%

Asszisztensként?

Talán inkább 120, mint 220.

Túlképzett vagy.

Ez kávéfőzést jelent, meg a többiek/főnök kiszolgálását.

Egy ilyen asszisztensnek nem feltétel a diploma, sőt nem is szokták szeretni.

Ne tudj többet, mint a főnököd.

Vezetői tapasztalattal meg egyáltalán minek jelentkezel ilyenre? Nem hiszem, hogy ennyire nincs semmi.

mintha egy diplomás orvos jelentkezne egy háziorvos mellé asszisztensnek.

2019. jan. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Vezetői asszisztens nem vezető
2019. jan. 1. 19:35
 5/14 anonim ***** válasza:
Felesegem asszitensnek kozepfoku angollal nulla tapasztalattal 250 bruttóra lett felveve, nem irrealis amit akarsz
2019. jan. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

ok, igaz, vezetői asszisztens, na de az a tapasztalat, itt meg sima asszisztensről van szó.

2 diplomával szerintem ez komolytalan.

a másik példa meg nem igazán releváns itt, hiszen amit te kérsz, az 330 bruttó.


soha, sehol nem fogják a nettót kérdezni.

nem tudhatják, és nem is érdekli őket, hogy miféle adókedvezméyned van.

a nettó a te dolgod, ők a bruttóval számolnak, amikor interjúra mész majd.

na most ha egy potenciális irodai asszisztens benyögi, hogy 330 bruttót kér, szerintem abban a pillanatban jön a "köszönjük, majd értesítjük!"

2019. jan. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Engem az érdekelne inkább, hogy akinek gazdasági, pénzügyi diplomája van, az miért titkárnőnek akar elmenni. Vagy hogy miért ment már el korábban is annak.

Én alapvetően két dologra tudok gondolni: vagy azért, mert semmit se ért a szakmájához csak kettesekkel átrugdalták, nos akkor nincs miről beszélni, de akkor meg kár is ezekre a diplomákra hivatkozni.

A másik lehetőség az, hogy a főtitkárnősködés annak idején jobban fizetett, de még úgy gondolod, hogy képben vagy a szakmában. Nos akkor azzal fizettél a több pénzért, hogy most nincs semmi tapasztalatod amivel már senior állásokra mehetnél, be kell állni junior könyvelőnek, bérszámfejtőnek vagy amire képes vagy. De ott legalább lesz értelme megemlíteni ezeket a diplomákat és idővel többet el lehet így érni mint egy titkárnő.

2019. jan. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de benned semmi ambíció nincs.

Két gazdasági diplomával angollal és 5 év gyakorlattal közép vagy kisebb cégnél felső vezetői pozíciókra pályáznak ennek 3-4 szereséért.

2019. jan. 2. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Jesszus, de nagyon ismeritek az életemet 😂 mindennek meg van az oka. Aki meg azt írja, hogy vezető vagyok az gyakoroljon már szövegértést 😘
2019. jan. 2. 05:58
 10/14 Pupusz ***** válasza:
Reális, viszont bruttót kell megadni. Lehet, megkapod a kért nettót, de csak minimálra jelent be. Ez tőled függ, hogy megfelel-e.
2019. jan. 2. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!