Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen a takarítói munka?

Milyen a takarítói munka?

Figyelt kérdés

Bárki mehet takarítónak? Mi kell hozzá?

Én nem találok a szakmámmal munkát, ami volt hirdetés oda beadtam a jelentkezést, de nem kaptam választ. Ami fontos hogy 4-6 órás munka lenne a jó most nekem. Nézegettem neten beírtam hogy 4 órás munka, és egy csomó takarítói állást kihozott. Elgondolkodtam rajta hogy lehet meg kéne próbálni, ha úgy sincs más. Na de milyen ez a munka?


2019. máj. 23. 12:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Milyen lenne szar?? Mindent ki kell takaritani wc-t is mindent.
2019. máj. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%
Milyen lenne?? Szar!!!
2019. máj. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sokszor fárasztó, de kilehet bírni. Attól függ hol és mit kell takarítani.
2019. máj. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, ha kell a pénz, miért ne?
2019. máj. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyugdíj mellett takarítok évek óta. Csakis irodaházat csinálok. Ott is vannak különbségek. Volt, amikor együtt kellett a szinteket végig vinni. Ott sokat számított, milyenek a kollégák. Ha lógóst hozott a sors, szívás volt. Jelenleg magam csinálok két emeletnyi irodát.A mosdók korrektek,és a magam ura vagyok.
2019. máj. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

5-s vagyok

Tudni kell, mit-mivel tisztíthatsz. Milyen sorrendben csinálod a napi dolgokat. Jobb helyeken már elvárják az OKJ végzettséget is.

2019. máj. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szar. Abban a 4 órában megszakadsz, hogy időre végezz, az emberek bennehagyják a szarukat a wc csészében, a konyhában a földön hagyják a kiborult kajájukat (=> instant mizantróp leszel), a kollégáid/főnökeid prolik, a fizetés öngyilkosságra késztet :(
2019. máj. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!