Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Felmondást hogyan kell?

Felmondást hogyan kell?

Figyelt kérdés

Be szeretném adni a felmondásomat elég szóban vagy írásos forma tanúk is kellenek

hozzá?


2.ha a főnök nem akarja elfogadni mi a teendő mi kell hozzá kihez fordulhatok



2019. máj. 26. 20:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Odamész a főnöködhöz, megmondod, hogy fel szeretnél mondani. Ő majd elirányít a HR-hez, akik kitöltik a papírokat. Ledolgozod a felmondási időt és kész.

Ha a főnököd nem akar elengedni és nem tudtok megállapodni, akkor te is mehetsz a HR-hez.

2019. máj. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
48%
Vagy ha garantáltan egy órán belül az ajtón kívül szeretnél lenni, a főnök nyakába is boríthatod az asztalt. Egyik kolléga valahogy így került a kapun kívülre még aznap, szóval... :)
2019. máj. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Hrhez hogyan?
2019. máj. 26. 21:19
 4/15 anonim ***** válasza:
Gyalog?
2019. máj. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Munkahelyemnek a központja Pécsen van innen 3 óra
2019. máj. 26. 21:27
 6/15 anonim ***** válasza:
44%
Hát akkor az hosszú túra lesz. De amúgy te magadtól vagy ennyire életképtelen vagy segítenek benne?
2019. máj. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Igen bocsi

Most mondok fel először nem tudom hogy működik azért kérdeztem meg itt hátha kapok segítséget

2019. máj. 27. 05:10
 8/15 anonim ***** válasza:

Telefon, sőt akár e-mail is lehet.

A HR-en megvan, hogy ki kezeli az osztályt ahova tartozol, ne legyél már ennyire életképtelen...

2019. máj. 27. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Az első felmondásomat egyedül írtam meg, és postán adtam fel, minden segítséget önállóan a netről szedtem. A jogit is. Nem más emberektől, hanem fogtam és utána olvastam, ugyanis minden le van szépen írva, magyarul. Ráadásul az én felmondásom azonnali hatályú volt és főnökség torkának ugrós.

De hát van, aki csak úgy képes boldogulni ha mindent a szájába rágnak. Végül is a szülők hibája ez is, ha a gyerekük életképtelen felnőtté lesz.

2019. máj. 27. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Nincsenek szüleim nélkülük nőttem fel bocsi

Senki sem tökéletes

2019. máj. 27. 11:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!