Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Az önkéntesek mibűűű' élnek meg?

Az önkéntesek mibűűű' élnek meg?

Figyelt kérdés

2019. jún. 2. 21:04
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Rendes, hétköznapi munkából. Az önkéntességet szabadidejükben végzik.
2019. jún. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
24%
ez egy briliáns kérdés... manapság gondolom az albérletárakból...
2019. jún. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%

Többféle önkéntesség létezik.

Pl. most egyes kerületek a munkanélküli segélyt kötik évi 30 nap önkéntességhez.

Valamint vannak olyan külföldi projektek, amiben ellátást adnak a munkáért, ezt is önkéntességnek nevezik. Pl. Afrikában házat építeni egy alapítványnak, meg ilyenek.:)

2019. jún. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%

Meg pl. én kaptam ösztöndíjat 2 évig (pontosabban ingyen tanulhattam egy nyelviskolában) egy alapítványtól, azt családi bevételből finanszírozták jómódú nők.

Faliújságon láttam a kiírást, jelentkezni kellett és megkaptam. Kb. huszan kaptuk meg, annyi pénzük volt, amit el akartak ajándékozni erre a célra.

2019. jún. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%
Tehát úgy értem, az az önkéntes munka ebben az esetben, hogy ők terveztek, hirdettek és felvételiztettek azért, hogy pénzt adhassanak egy jó célra egy megfelelő embernek. Saját pénzt.
2019. jún. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Metionin ***** válasza:
90%
Attól függ. Ha ilyen külföldre utazós szervezett önkéntesség, akkor ott a szervezet ad szállást, ellátást és gyakran költőpénzt / útiköltséget is. Ha ilyen állatmenhely, ételosztás stb.-re gondolsz, ott a szabadidejüket áldozzák be az önkéntesek.
2019. jún. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
77%
Munkábúúú'
2019. jún. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
77%
A munka örömébűűü.
2019. jún. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
12%
Ki lenne olyan hülye hogy önkénteskedik?? Belegondolni is rossz.
2019. jún. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
78%
Az hülye, aki így áll hozzá. Sokan önkénteskednek, és nem csak fiatalok. Szegény és árva gyerekek, fogyatékosok között határon innen és túl (Böjte Csaba intézményei mindig várnak jelentkezőket), tanulásban segítés, közös játék, sport, táborozás. Állatmenhelyen betonozás, kennelépítés, kutyasétáltatás. Park- és temetőgondozás, szemétszedés, fűnyírás, virágültetés. Adományok rendezése, osztása szegényeknek. Idősek látogatása. Ez csak pár példa, a sor hosszan folytatható. Nincs jobb érzés, mint egy hálás gyerek ölelése, mosolya. Ezt a már említett Böjte Csabáéknál tapasztaltam, valamint Kárpátalján.
2019. júl. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!