Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyire korrekt az, hogy 6...

Mennyire korrekt az, hogy 6 óràban vagyok bejelentve ès 12 òràt dolgozok,700 ft-os òrabèrèrt?

Figyelt kérdés

Minden nap sírva megyek dolgozni, olyanok a munkafeltètelek. Egy jâtszòhàzban vagyok egyedül, ahol gyakran a mosdòba se jutok ki, mert folyamatosan benn vannak , gyakran egyedül szülő nèlkül a gyerekek. Olyanról meg àlmodni se merek, hogy ebèdszünet ès tàrsaik, mert kajàlàs közben is vagy hàromszor felàllitanak , hogy be akarnak jönni, meg akkor figyeljek is, meg kasszàt is kezeljek közben.

Felmondanèk, de itt Kele-t Magyarorszàgon nem nagyon van lehetősègem, màr vagy egy ève próbàlok innen eljönni. Kezd ràmenni az egèszsègem ès a pàrkapcsolatom is.


2019. jún. 9. 06:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mondj fel. Ennél még a közmunka is jobb. Multi áruházláncnál próbálkozz, ott mindig vesznek fel embereket.
2019. jún. 9. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Biztos van jobb
2019. jún. 9. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Undorítóan kihasználnak. Keress mást!
2019. jún. 9. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Se mennyire, ennyit nem ér, próbálja meg új munkahelyeknek nézni, 100% hogy innen menekülnék, tudom milyen ott a helyezet, de aki keres az talál is, de ha vevők vagytok rá akkor el kell onnan költözni ha tényleg nincs más lehetőség.
2019. jún. 9. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Kelet Magyarország alatt pontosan melyik várost érted? Èn is itt èlek ès talán lenne pár munkatippem.
2019. jún. 9. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

5#

Szegedre nincs valami tipped? Én itt nem találok állást szeptember óta.

2019. jún. 9. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
64%

Menj ki külföldre. Nem vicc.

Kelet - Magyarországon nőttem fel, évekig dolgoztam hasonló körülmények mellett.

Most Ausztriában vagyok, jó a pénz, jók a körülmények. Össze sem lehet hasonlítani a kettőt. Ráadásul 13. és 14.havi fizum is van, ami összesen kb annyi, mint előtte otthon egy éves fizum volt.

Persze az albérlet nem olcsó, de kelet-Magyarországon sem.. Debrecenben lakik a családom, 100tòl indulnak az albik.. Arányaiban sokkal drágább a fizetéshez képest otthon.

Szóval hajrá, nem éri meg, hogy tönkre menj egy ilyen inkorrekt, rabszolga munkában.

Ráadásul a nyugdíjas éveid is vegetàlàssal fognak telni, rohadtul nem mindegy mennyire vagy bejelentve.. 😔😔

Válts mindenképp, ha a városodban nincs költözz. Semmi vesztenivalòd, ennél csak jobb lesz!

2019. jún. 9. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

#6

Bocsi, de Szegeden már nem vagyok járatos :/

5-ös voltam.

2019. jún. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
En ia kelet mo i vagyok. Miskolcon lakok kozmetikus vegzettsegem es eladoim van. Most eladokent dolgozok es kezhez kapok 160 170 e. Es egyaltalan nem rossz. Szerintem ha jelentkezmel valahova eladonak mar eleg jok a fizetesek. Aldi lidl is eleg jonak tunik. En szeretek itt elni amugy miskolci vagyok. Viszont en is elfogok koltozni mert a parom ausztriaba megy dolgozni. De szerintem siman tudnal mast vállalni foleg hogy ilyen mevetsegesek a korulmenyeid es foleg a penz.. Sok sikert. Ha gondolod segitek. Jofogason nagyon sokat hirdetnek meg indeeden. De ami nekem bejott nem kerestem hirdetett allast hanem nyomtattam oneletrajzot es beadtam mindenhova ami szimpatikus volt. Eddig a legtobb munkahelyem igy lett aktualis. 🤔😀😀
2019. jún. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Utolso vagyok, Bocsi telon vagyok azert irtam igy 🤭
2019. jún. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!