Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Melyik a jobb szakma vagyonör...

Melyik a jobb szakma vagyonör vagy pincér? Melyik fizet jobban?

Figyelt kérdés
Melyikkel lehetne könnyebben kijutni külföldre?? A munkaügyi nem engedi hogy mind kettöre jelentkezzek. Szoval melyik a jobb?? Kulfoldre mennek hogy sok penzem legyen.

2019. jún. 10. 12:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem itthon es kulfoldon is a pincer. Ha ausztria fele tervezel pl akkor meg egyertelmuen. A vendeglatas hiany szakma szakacs pincer szinte mindig kell plussz ott a borravaló is megdobja a fizudat. Meg szerintem erdekesebb munkakort tekintve is.
2019. jún. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
20%
Pincérnek bárkit felvesznek, ahhoz nem kell szakmát tanulni.
2019. jún. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Külföldre a vagyonőrivel nem tudsz kimenni. Szinte minden országban el kell végezni a helyi tanfolyamot. Tehát ha ezt vesszük, akkor a pincért mondanám, de szerintem nem az a jobb szakma
2019. jún. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Az értelmes vàlaszokat köszönöm. Esetleg itt valaki dolgozott pincérként??
2019. jún. 10. 13:22
 5/11 anonim ***** válasza:
Második vagyok, dolgoztam pincérként külföldön. Nem tudom, miért pontoztak le, pincérnek tényleg bárkit fölvesznek. Nekem se tapasztalatom, se végzettségem nem volt, még úgy általánosságban is elég töketlen voltam, mert akkoriban kezdtem el önállósodni, mégis felvettek. Kollégáim között jó pár 16-17 éves volt, akik frissen kerültek ki az iskolapadból és továbbtanulás előtt/helyett dolgoztak. Egyikük az órát se tudta leolvasni, szóval még észlénynek se kell lenni ahhoz, hogy felvegyenek. Nem kell hozzá semmilyen végzettség. Biztos sok helyen előny, ha van, de ha más szakmát is lehet tanulni helyette, akkor fölösleges ezt választani. Nyelvtudás viszont feltétlenül kell, ha külföldön akarsz dolgozni.
2019. jún. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem egy igenyesebb helyre kell végzettség. De foleg nyevtudas. Ha nemtusja megkerdezni mit szeretne a vendeg akkor baszhatja. De szerintem kulfoldon nem is nagyon orulnenek ha kimenne mindenfele kepesites nelkul azt sem tudna hogy kell talalni vagy egy szalvetat behajtani. Szoval lehet nem elvaras de elon mindenkepp ha tusos mit csinalsz sajat leegesed elkerulese erdekeben legalabbis szerintem en nem mernem minden alaptudas nélkül ezt bevallalni 🤔
2019. jún. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én vagyonőrnek mennèk, de külföldön inkább a pincér a jobb, de az több meló, mint a biztonsági őr.
2019. jún. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Minek neked, hisz csak trollkodni tudsz, dolgozni meg nem akarsz.
2019. jún. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
De akarok. Vagyonör szakmàról meg mindenhol azt olvasni nagyon kevés pénzt kapnak meg nincsenek bejelentve. Ha ez igaz akkor az nem biztos hogy megéri.
2019. jún. 10. 14:04
 10/11 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. Az enyém nem volt értelmes válasz, vagy mi? Pontosan úgy van, ahogy leírtam. Az meg saját vélemény, hogy a vagyonőr munka lazább, kevésbé megerőltető
2019. jún. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!