Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit jelent az, hogy főállású...

Mit jelent az, hogy főállású anyuka?

Figyelt kérdés

2019. jún. 16. 11:39
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincs hivatalos munkahelye, hanem háztartást vezet és gyereket nevel.
2019. jún. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :)
2019. jún. 16. 11:41
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
Hogy nincs munkahelye, hanem otthon van a gyerekkel, főz, mos, takarít.
2019. jún. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
54%
Viszont az is munkaviszonynak szàmit.
2019. jún. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
46%
Dolgozni nem akaró nő, aki azzal védekezik, hogy a világra pottyantott 1-4 gyereket és "foglalkozni kell velük". Nem hiszem, hogy egy gyerek (amikor már ovis) 0-24es figyelmet igényel. Arról nem is beszélve, hogy az ilyen anyáknak rendszerint a nap felét nem teszi ki a házimunka, mennek minden 2. évszakban nyaralni és magas lóról beszélnek. Érdekelne, hogy ezekkel a nőkkel mi lenne ha az apuka elválna, otthagyná őket.
2019. jún. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
54%
Munkanélküli
2019. jún. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Szóval lusta nők.
2019. jún. 16. 15:19
 8/10 anonim ***** válasza:
47%

Jaj de okos itt mindenki.

Ez közös döntése a párnak, hogy a nő otthon marad. Nem hiszem hogy ettől bárki rosszabb ember lenne.

Szerintem a leggyakoribb ok, hogy a 8 órás munka nem férne bele a napba (mert mondjuk két helyre kell reggel vinni a gyerekeket, délután két helyről elhozni, az egyiket fejlesztésre kell vinni, a másik sokszor beteg, nagyszülőt nem lehet befogni, és akkor házimunkát még nem csinált egyáltalán), részmunkaidős állást meg nagyon nehéz találni.

2019. jún. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Estádio de Felchút ***** válasza:
78%

Én sem igazán értem anegatív kommenteket. Mindenki azt csinál, amit akar.

Elválnak tőle? Ő baja, ő dóga. Sz*rok én telibe mindenkit, van nekem saját dógom.

2019. jún. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én is szívesen lennék az, ha lesz gyerekem. Ez az álmom, ezt érzem kvázi hivatásomnak.



Olyan anyuka, aki nem idegbeteg és egészséges.

Akinek nem este 6-tól este 10-ig kell elintéznie az összes tennivalóját: gyerekek hazavitele, tanulás velük, játék velük, mosogatás, egyéb házimunka, vacsora, férjjel beszélgetés, férjjel AZ...

Ez reálisan nézve nem fér bele abba a 4 órába, ami este adatik. Jó, maximum 5, de akkor nem aludtak eleget.


Ha van kiskertje, termelhet magának, főzhet a családra, eljárhat sportolni, lehet kreatív hobbija, pl írhat könyvet, horgolhat táskákat.

Nem a feszített, időbeosztós, rohanós, egészségtelen élet.



Nem értem ezen az oldalon ezt a nagy-nagy munkamániát.

Más kérdések alatt már-már szélsőséges mértékben az elfogadást hirdetik. Itt hol a nagy elfogadás?



Amúgy a legtöbbünk irodai adminisztrátor vagy gyári operátor, esetleg eladó. A mi esetünkben olyan nagy az anyagi biztonság, ugye?

2019. jún. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!