Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi a velemenyetek 12 ora...

Mi a velemenyetek 12 ora munka 2 muszak hosszu rovid hetek? Gyrari munka

Figyelt kérdés

2019. jún. 20. 10:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
63%
rabszolgamunka
2019. jún. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Az a véleményem, hogy ha a nap felét munkával töltöd, nagyon súlyos egészségügyi következményei lesznek a jövőben, pláne, hogy stresszelsz, megterheled vele magad, felborul az alvásrendszered, stb.
2019. jún. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
1.hét 5 nap 2.hét 2 nap munka
2019. jún. 20. 10:25
 4/13 anonim ***** válasza:
72%
Ha 1 héten 60 órát kellene ledolgozni, 1 hónap sem lenne elegendő regenerálódni és visszazökkenni.
2019. jún. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
88%
Nincs értelme
2019. jún. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
77%

Az a véleményem, hogy kevés az infó. Gyári munka az öntöde is a hetven fokos környezettel, meg a telefonösszeszerelés is a klimatizált csarnokban.


Megvannak az előnyei, hátrányai. Előnye, hogy mindent el tudsz intézni szabadság kivétele nélkül (hivatali ügyek, orvos, stb), mert fog munkanapra esni a pihenőnapod. Előny a kiszámítható beosztás. Hátrány, hogy nincs fejlődési lehetőség,meg sok esetben érdekvédelem nulla.

2019. jún. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
82%
Még biztonsági emberként sem egyszerű a 12 óra pedig csak írogatsz, ücdörögsz, sétálgatsz, útbaigazítást adsz...gyárban meg gondolj bele abba a monoton munkába legyen akár álló vagy ülő, senki sem akar olyan helyen lehúzni több évet, persze megérné, ha havi netto hatszázezret fizetnének érte, jelenlegi fizetéssel nem más mint mondernkori kizsákmányolás. Pusztulna ki, a fajtája aki kitalálta.
2019. jún. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
69%

Így dolgozom egy nyomdában. Tény, hogy nem egy leányálom, azokon a napokon amikor dolgozom semmi másra nincs időm, nagyon fárasztó. Nekünk úgy van, hogy a hosszú héten hétfőn, kedden, pénteken, szombaton és vasárnap dolgozunk, a röviden viszont csak szerdán és csütörtökön. Ezt szeretem, mert így van hétköznap is gyakran szabadnapom, de minden második hétvégém is teljesen szabad. Dolgoztam már egy műszakban (8-20ig) és három műszak 8 órában is, de mindekettőnél jobban szeretem ezt, csak idő volt míg megszoktam az éjszakázást,illetve éjjelből nem egyszerű átállni a hajnalban kelésre 2 nap alatt. Összességében szerintem nem annyira szörnyű ilyen beosztásban dolgozni, de ez csak akkor igaz, ha maga a munkahely sem rossz.

24/L

2019. jún. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat
2019. jún. 20. 20:14
 10/13 anonim ***** válasza:
84%
Annak is a k***a anyját, aki az Mt.-be beleírta, hogy napi 8 óránál több is lehet a munkaidő. A 12 órás műszak semmilyen formában nem embernek való, csak a munkáltató jár vele jól.
2019. jún. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!